Życie osobiste aktorki stało się tematem dyskusji na ostatnim pokazie Howarda Sterna, który postanowił poruszyć kwestię związku Aniston i Pitta.

Moja teściowa jest okropna. Najlepsze i najgorsze teściowe według znaku zodiaku

Tylko przyjaciele

W takiej sytuacji gwiazdy często ostro reagują na takie pytania, ale Jennifer odpowiadała spokojnie, bez cienia irytacji. Aktorka wyjaśniła, że ​​ona i Brad Pitt mają wyłącznie przyjazne stosunki. Jednocześnie zauważyła, że ​​wyklucza wszelkie niejasności w ich związku.

Aniston i Pitt zaczęli rozmawiać o możliwym romansie na początku 2020 roku. Następnie odbyła się ceremonia wręczenia nagród Screen Actors Guild Awards. Za kulisami Jennifer i Brad byli ze sobą niezwykle emocjonalnie. Dlatego wielu widzów uznało emocje, które widzieli, za oznakę wznowienia romantycznych relacji między byłymi partnerami.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Jakiś czas później pojawiła się informacja, że ​​Pitt był na liście wybranych gości urodzinowych Jennifer Aniston i świętował święto z aktorką w jej domu.

Jeszcze później, jesienią 2020 roku, obaj aktorzy wzięli udział w charytatywnych odczytach „Easy Times at Ridgemont High”. Słowa, które przeczytali Jennifer i Brad, należały do ​​postaci, które zgodnie z fabułą są w sobie zakochane. Tym razem znowu zachowywali się tak, jakby było między nimi coś więcej niż tylko przyjaźń. Publiczność zauważyła, że ​​aktorzy wymienili spojrzenia i usłyszeli dowcipy, które wydawały się zrozumiałe tylko dla nich dwojga.

Nieprawidłowy przypadek: 39-letnia kobieta zaszła w ciążę dwa razy w ciągu trzech tygodni (Zdjęcia)

Komentując te odczyty, Aniston zapewniał, że dwuznaczność w ich zachowaniu dostrzegali tylko ci, którzy bardzo tego chcieli. W rzeczywistości ona i Pitt po prostu dobrze się bawili.

Przyjaźń przez lata Jeśli spojrzysz na to, jak kiedyś Jennifer i Brad zerwali, możesz być zdumiony, jak udało im się pozostać przyjaciółmi. Romans Pitta i Angeliny Jolie rozpoczął się jeszcze przed jego oficjalnym rozwodem z Aniston. Zerwanie było dla niej obraźliwe, ponieważ Brad dosłownie znalazł dla niej zastępstwo.

Życie z Jennifer znudziło aktora, po czym publicznie pochwalił Jolie, mówiąc o tym, jak udało jej się zmienić jego życie na lepsze. Ech, gdyby Pitt wiedział wtedy, jak trudno byłoby mu się rozwieść z tą kobietą, która z całych sił usiłowała domagać się dla siebie wyłącznej opieki nad wspólnymi dziećmi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie