Bohaterki tego artykułu znalazły się kiedyś w podobnej sytuacji – oto są historie młodych matek, które poradziły sobie z trudnościami, a nawet potrafiły odnieść sukces w życiu.

Solange Knowles

34 lata

„Kiedy w wieku 21 lat masz za sobą rozwód oraz małe dziecko, znasz już życie” – tak o swoim życiu mówi Solange Piaget Knowles.

Młodsza siostra Beyoncé nie jest aż tak sławna, ale dziewczyny mają świetne relacje, zarówno jak ich dzieci. Syn Solange ma teraz 17 lat. Julez J. Smith urodził się, gdy jego matka miała 18 lat. Wyszła za mąż za piłkarza Daniela Smitha i przeprowadziła się do małego miasta w Idaho. Zycie w małym miasteczku okazało się dalekie od ideału i nie dawało żadnych szans na sukces. Nieprzespane noce przy dziecięcym łóżeczku odbierały energię, a studia Daniela nie pozostawiały czasu dla siebie. Małżeństwo rozpadło się trzy lata później, wiec Solange i jej syn się przeprowadzili.

Popularne wiadomości teraz

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Julez zawsze był dla Solange na pierwszym miejscu, ale praca była dla niej równie ważna. Rok po rozwodzie Solange wydala album Sol-Angel and the Hadley St. Dreams z piosenką 6 O'Clock Blues dedykowaną synowi. Rozpoczął się nowy etap jej kariery i dziewczyna znalazła się w TOP-100 najbardziej utytułowanych artystów w historii według Billboard.

Solange wielokrotnie powtarzała, że ​​jej syn jest jej przyjacielem i największym błogosławieństwem. Trudności życiowe zahartowały Solange, wiec ona odpowiada na każdą nietaktowność ze spokojną mądrością: „Możecie osądzać mojego chłopca, ale w domu on otrzymuje tyle miłości i troski, że Wasze słowa są bezwartościowe”.

Jamie Lynn Spears

30 lat

Młodsza siostra Britney Spears, aktorka młodzieżowego serialu Jamie Lynn, zaszła w ciążę w wieku 16 lat i postanowiła zostawić sobie dziecko. W wieku 17 lat Jamie Lynn została mamą i poślubiła swojego 18-letniego chłopaka Casey. Oboje byli za młodzi, wiec ich życie rodzinne było skazane na porażkę. Dzieciństwo i kariera Jamie Lynn się skończyły, małżeństwo zostało zrujnowane, lecz głównym priorytetem była przyszłość małej Maddie. Jamie bardzo pomogła jej rodzina, wiec dziewczyna zaczęła życie od nowa.

W 2011 roku młoda matka wyszła za mąż za biznesmena Jamiego Watsona i po raz pierwszy publicznie wykonała własne utwory. Dwa lata później wydała swój pierwszy singiel, a rok później debiutancki album The Journey, który ukazał się na krótko przed urodzinami jej córki.

Ojczym ma doskonałe relacje z Maddie, ponadto w grudniu 2017 roku u Watson i Spears urodziło się wspólne dziecko – malutka Ivey Joan.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie