Małgorzata Socha jest znaną polską aktorką, która zagrała w wielu serialach i filmach, takie jak na przykład "Na wspólnej" czy "Przyjaciólki". Oprócz swojego życia zawodowego, Socha świetnie wykonuje role matki. Od niedawnych czasów, została matką trzeci raz. Mając trójkę dzieci, aktorka nie zapomina oczywiście o samej sobie.

Dawid Narożny w końcu skomentował sytuacje z odejściem z zespołu Piękni i Młodzi

Na jej Instagram ciągłe możemy zobaczyć jej piękne ciało i sylwetkę. Nie możliwe uwierzyć w to, że ta kobieta jest matką trójki dzieci. 

Poza dietami, sportem Małgorzata także odwiedza fryzjera. Na ten raz, gwiazda zdecydowała się coś zrobić ze swoimi włosami. Na swoim profilu na Instagrama zamieściła zdjęcie z fotela fryzjerskiego i tajemniczo podpisała:

„Nowy rok – nowa fryzura?? Jak myślicie, co tym razem? @maryladuda #hairstyle #hairchange #newyearnewhair #mirrorselfie #funfunfun #timeforme.”

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

A na jej Instastories mogliśmy zobaczyć jak trwał proces zmiany koloru włosów. I wszyscy zastanawiali się, jaki to byłby kolor włosów.

"Rude ”, „Może bob",„Cos krótkiego?" - pisali fani w komentarzach.

Jak się okazało, całkowitej zmiany nie było. Socha tylko troszeczkę rozjaśniła swoje włosy, co dało jej jeszcze więcej uroku i piękna. 

Małgorzata Socha rozjaśniła kolor włosów

Jak wam fryzura aktorki?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com