21 stycznia w Polsce był Dzień Babci. Z tej okazji wiele polskich gwiazd dzieliło się swoimi miłymi zdjęciami ze swoimi babciami. Ktoś z czasów teraźniejszych, a ktoś wrzucał zdjęcia z samego dzieciństwa. Co właśnie i postanowiła zrobić sama Ewa Chodakowska.

Lewandowska pokazała zdjęcie ze swoją babcią. Obok niej wygląda bardzo szcześliwo

View this post on Instagram

Kilka dni temu wrzuciłam tutaj nagranie - PRZEPROSINY.. Przeprosiny za to, ze nieraz wściekałam się i klęłam siarczyście na tych, którzy podważali moje zaangażowanie i pracowitość 🤷🏼‍♀️ Hej! Tez bys się wściekała, gdybyś nierzadko prace przekładała ponad swoje przyjemności, rezygnowała z czasu wolnego na rzecz pracy, pracowała 7 dni w tygodniu i słyszała od innych, że ŚCIEMNIASZ! Że praca która jest widoczna, nie jest Twoim dziełem.. Że myśli za Ciebie sztab ludzi.. Że ktos WYPROMOWAŁ SZTUCZNIE Twój wizerunek i cała jesteś wytworem marketingowym.. Miałam dość! Nie tego ze tak wybrałam, bo kocham to co robię, ale tego ze moje zaangażowanie wciąż jest podważane 🤷🏼‍♀️ Dlatego to co wydarzyło się w social mediach w ostanim tygodniu, OKAZAŁO SIĘ dla mnie NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ! Dowód CZARNO NA BIAŁYM ze jestem tu ja.. a nie banda doradców! Awaria Facebooka zdemaskowała WSZYSTKIE profile, które były prowadzone przez agencje, a nie przez osobę która jej płaci 🤷🏼‍♀️ Pomyśl tylko.. Co zrobiłabyś na moim miejscu? Siedziałabyś cichutko? Po tylu latach wysłuchiwania bzdur na swoj temat 🤷🏼‍♀️ WYBACZ! ale to najlepsze co mogło się wydarzyć!! Celebruje od tygodnia i nie mam zamiaru przestać! Nie obchodzi mnie w ogóle w jaki sposób pracują inni .. proszę jedynie NIGDY WIĘCEJ o nie zestawianie mojej pracy z pracą agencji! Twoja Choda! PS. Dla niewtajemniczonych wrzucam pare linków na ten temat. Jak z artykułów wynika, to żadna manipulacja, a suche fakty, które demaskują największe nazwiska na całym świecie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nie jest to skandal wymierzony personalnie, raczej info, DLA CIEBIE, żeby podważać i filtrować to co czytasz i co widzisz w mediach społecznościowych ❤️ Ja osobiście jestem za TRANSPARENTNOŚCIĄ i AUTENTYCZNOŚCIĄ! Lubię tez widzieć z kim rozmawiam.. Kiedy czytam POSTY osoby X, chciałabym żeby ten sam przekaz, padał z ust danej osoby podczas wywiadów/ nagrań.. wystąpień. Bo wiesz.. Nie ma nic złego w powierzaniu swojej pracy osobom trzecim, ale już wmawianie obserwatorom, ze jest inaczej, kłóci mi się z szacunkiem do pracy i człowieka.. BĄDŹMY FAIR 🙏🏻 Nasi obserwatorzy na to zasługują!

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Polska trenerka w swoim Instagram wystawiła zdjęcie, gdzie ma 8 lat. Obok niej siedzą jej dziadek i babcia.

"Do dziś wszyscy wspominają Babcie Józie, tymi samymi słowami ..„ANIOŁ NIE CZŁOWIEK” .. Nigdy z jej ust nie padło złe słowo.. Nigdy nie podniosła głosu.. Nigdy nie narzekała.. Nigdy się nie skarżyła.. Zawsze dla innych.. Nigdy dla siebie.. Byłoby mi ciężko w to uwierzyć, ze można tak życie przeżyć.. gdyby nie fakt, ze moja Mami jest taka sama" - podpisała Chodakowska.

Pod zdjęciem w tę samą chwilę pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

„W sumie to nic się nie zmieniłaś”, „Ale i tak powiedzą, że usta to zrobione!”, „Ewa, nic się nie zmieniłaś!”, „Twarz masz taką samą jak wtedy…"

Pierwsza wpadka córki Joanny Krupy!

Poszczególna uwagę było zwrócono nie tylko na to, jakich cudownych dziadków obok ma trenerka, ale tak samo na to, że jeszcze z tych wcześniejszych lat gwiazda miała zbyt wielkie usta. Nawet jedna z fanek zażartowała na ten temat:

„Już na komunię miałaś zrobione usta!”

Czy naprawdę uważacie, że w młodym wieku uroda trenerki była nie za bardzo piękną?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com