W naszych czasach rozwinięte środki masowego przekazu, wszystkie magazyny krzyczą o tym, jak ważne jest, aby kobiety były zadbane.

Ten film otrzymał 100 milionów wyświetleń. Bardzo trudno się nie śmiać

Czasopisma kobiece są pełne zasad dotyczących wyglądu kobiet. Szpilka, obcisła sukienka i stylizacja na co dzień! Ale mamy pracę, dzieci, rodzinę, sport, hobby. Czy łatwo jest zachować piękno w tak szybkim tempie życia? Nie każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

Stres, ekologia i super szybkie tempo życia osuszają nasze ciało i zamieniają naszą piękną skórę w zwiotczałe i zaniedbane włosy. Widząc na co dzień takie „piękno” przed lustrem, wpadamy w depresję.

Jak zatrzymać ten proces? Zrób sobie przerwę! Zatrzymaj się, spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie „Czy podoba mi się mój wygląd?” Jeśli masz jakiekolwiek skargi, natychmiast podejmij działania!

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

3 wyjątkowe znaki zodiaku według Wolfa Messinga

Nie daj sobie czasu na myślenie, najmniejsze opóźnienie, a na pewno znajdziesz milion wymówek. Dotrzyj do koleżanek, które się o siebie troszczą. Znajdź kontakty ich mistrzów. Możesz wybrać dobrą kosmetyczkę i uzyskać konsultację. Specjalista dobierze produkty do pielęgnacji Twojej skóry. Wyrób sobie nawyk nakładania kremów przed snem lub wykonywania porannych ćwiczeń. Zacznij od małego. Znajdź inspirację! Podejmij działanie!

Poznaj Belitę Edwards, weterankę amerykańskiej armii, która zawsze marzyła o zmianie swojego wyglądu. Martwe, suche włosy o niezrozumiałym kolorze sprawiły, że stała się starsza o 20 lat.Jak przyznała sama Belita: „Mam niską samoocenę, bo nie dbam o włosy. Ale chcę dobrze wyglądać ”.

Kobieta miała nadzieję, że wraz ze zmianami w wyglądzie i zmianami w życiu nie potrwa długo. Te nadzieje doprowadziły ją do Paula Mitchella i jego zespołu profesjonalistów. Paul i jego koledzy bezpłatnie świadczą usługi fryzjerskie weteranom armii amerykańskiej, a także obywatelom o niskich dochodach.

Tylko spójrz, jak teraz wygląda Belita!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie