Paulo Sousa na początku tego roku zastąpił Jerzego Brzęczka w roli szkoleniowca polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Na trenerze, który może liczyć na zarobki rzędu 330 tysięcy złotych miesięcznie (co czyni go 9. najlepiej zarabiającym trenerem na Euro 2020) spoczywa jednak bardzo duża odpowiedzialność w postaci świetnego występu Polków na Euro. Jak wiemy, po okropnej przegranej ze Słowacją i zremisowaniu z Hiszpanią - pozycja naszej drużyny nie wygląda najlepiej... Może więc to dobry czas, by przybliżyć sylwetkę tego przystojnego Portugalczyka.

Szkoleniowiec może się pochwalić długim doświadczeniem: latach 2008–2010 prowadził drużyny angielskiej Championship Queens Park Rangers, Swansea City i Leicester. Później trenował węgierski zespół Videoton FC, a także włoski AFC Fiorentina. W życiu prywatnym jest związany z Cristiną Mohler, z którą spotyka się od 2006 roku.

Paulo Sousa z żoną

Cristina jest o pięć lat młodsza od swojego męża. Przez wiele lat pracowała jako modelka. W latach 90. natomiast trafiła do telewizji, gdzie między innymi była pogodynką. Z pracy w telewizji zrezygnowała 13 lat temu, gdy Paulo Sousa zaczął robić karierę jako trener.

Zdjęcia Cristiny Mohler z czasów modelingu

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Paulo Sousa i Cristina Mohler nie doczekali się wspólnych dzieci, oboje mają jednak potomstwo z poprzednich związków. Paulo ma dwójkę pociech z wcześniejszego małżeństwa – 26-letnią Marię oraz 18-letniego Guilherme, z kolei Mohler ma 22-letnią córkę, Natachę.

Cristina jest drugą żony Paulo Sousy. Poprzednio mężczyzna był mężem Cristiny de Neto Almeidy. Ich związek zakończył się jednak rozwodem, a doniesienia pracy mówią, że relacja ta była koszmarem dla Paula, który był notorycznie zdradzany przez pierwszą żonę. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie