21 stycznia w Polsce był dzień Babci. Z tej okazji wiele polskich gwiazd wystawili sporo zdjęć, gdzie pokazali swoich ukochanych babć. Anna Lewandowska nie jest wyjątkiem. W swoim Instagram gwiazda wystawiła zdjęcie ze swoją babcią. Otworzyła rodzinny album, gdzie jeszcze jest dzieckim i miło przytała się do babci Joly.

Julia Wieniawa z błyskawicznej bieliźnie. Pokazał to Patryck Vega

Popularne wiadomości teraz

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

"Babcia Jola. Dzień Babci naszych kochanych, ciepłych, wspaniałych i jedynych. Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom chciałabym życzyć zdrowia, uśmiechu, pociechy i radości z wnuków i samych kolorowych dni. Moja babcia Jola - najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy. Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z dzieciństwa z Waszymi babciami w roli głównej? Napiszcie i ukochajmy dzisiaj nasze babcie bardzo mocno! - napisała Anna Lewandowska.

Pierwsza wpadka córki Joanny Krupy!

Post zebrał ponad 27 tys. lajków. Większość była zdziwiona, w jakie świętniej formie wygląda babcia Lewandowskiej. Internauci zaczęli pisać nie tylko sporo komplemetów, a i wspominać swoich babć. 

Pani Jolanta ma 85 lat i jest mamą matki Ani, Marii Stachurskiej. Wkrótce doczeka się swojego kolejnego prawnuka, przecież jak wiadomo Ania Lewandowska jest w drugiej ciąży. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com