Kasia Cichopek w ostatnich latach nie może narzekać na nudę i brak zajęć. Podczas gdy wiele gwiazd bankrutowało w czasie pandemii, ona systematycznie pomnażała majątek. Działo się tak za sprawą występów w "M jak miłość", nowej posady w "Pytanie na śniadanie", a także działalności on-line. Celebrytka na tę chwilę oprócz promowania produktów innych firm, założyła też własna markę z perfumami i biżuterią. Co więcej, wraz z mężem prowadzą szkołę tańca. Para jest więc zapracowana.

I choć Cichopek do tej pory była głównie znana z roli Kingi Zduńskiej, ostatnimi czasy jej działalność internetowa wyprzedza aktorskie zapędy. Można więc powiedzieć, że jest ona teraz bardziej infuencerką, niż aktorką.

Kasia Cichopek nową Ewą Chodakowską?

Kasia ma świetny kontakt ze swoimi obserwatorkami, które chętnie słuchają rad aktorki. Kto wie, może gwiazda "M jak miłość" lada chwila będzie drugą Ewą Chodakowską. Dlaczego? Influencerka dzieli się z fankami swoimi ćwiczeniami, a ostatnio pochwaliła się, że od stycznia schudła aż 6 kilogramów!

Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100 proc. formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg - zdradziła Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Ilość komentarzy chwalących osiągnięcie aktorki była ogromna. Oczywiście nie trzeba było też długo czekać, aż pojawią się zapytania o to, jak tego wielkiego czynu aktorka dokonała. Kasia jednak nie odpowiedziała na te komentarze, a zamiast tego "ukradkiem" zareklamowała suplement diety. Gratulujemy Kasi zmiany, ale ostrzegamy przed wszelkiego rodzaju suplementami diety! Zawsze skonsultuj tego typu preparaty z lekarzem lub profesjonalnym dietetykiem. 

Kasia Cichopek w grudniu:

Widać różnicę?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie