26 czerwca już możemy zobaczyć nowy film reżysera Patrycka Vega pod nazwą Small World. Do premiery mamy sporo czasu, natomiast już teraz w sieciach społecznościowych zaczyna się wielka antrakcja! Reżyser zaczął już wystawiać fragmenty ze swojego filmu, na jednym z nich możemy zobaczyć przepiękną Julię Wieniawę!

Ashley Graham po raz pierwszy została matką

Młoda gwiazda, Julia Wieniawa w ostatnich czasach coraz bardziej nabiera swojej popularności. Często dzieli sie zdjęciami w swoim Instagram, gdzie możemy zobaczyć jej sportowe ciało i piękną sylwetkę.

Na ten raz cała publiczność została zdziwiona, dlatego że zobaczyliśmy Julię Wieniawę w czerwonej, seksownej bieliźnie. Podzielił się tym Patryck Vega na swoim profilu w Instagram.

Żona Hollywood opowiada o późnym macierzyństwie

„Kochani, już w środę o godz 8.00 pokażę Wam zapowiedź zwiastuna filmu o handlu dziećmi „SMALL WORLD”  - podpisał reżyser.

Oczywiście nie zabrakło sporo pozytywnych komentarzy od internautów. 

„Czekamy z niecierpliwością ”,„Przepiękna ”, „Będzie petarda”

"Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny - opowiada Vega o swoim filmie. 

Publiczność jeszcze bardziej zachciała zobaczyć film, który już zobaczymy latem!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com