Kinga Duda jako córka prezydenta nie ma łatwo. Jej każdy ruch, jej każde słowo jest oceniane przez cały kraj. Wiadomo, że wspiera rodziców, jednak pewne jest też to, że nie podziela każdego poglądu ze swoim tatą. Jednak o tym, co myśli i uważa na różne tematy stara się nie zdradzać i podobnie jak jej mama, unika mediów. Czy to dobrze? Jako młoda, inteligentna i bardzo ambitna kobieta mogłaby swoim słowem i działaniem wiele zdziałać dla praw kobiet w Polsce. Ona jednak tego nie robi i po cichu dba tylko o swoją karierę.

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Córka Andrzeja Duda mimo młodego wieku może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Skończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, potem odbyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Co więcej, po zwycięstwie ojca, przez kilka tygodni została jego społecznym doradcą. W zeszłym tygodniu natomiast portal NaTemat.pl podał, że córka Andrzeja Dudy rozpocznie nowe zajęcie. Ma to być praktyka zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza.

Kinga Duda
Kinga Duda

Jednak nie samą pracą żyje człowiek. Przez wiele miesięcy mówiło się, że Kinga jest zakochana i planuje ślub. Jednak dziś widaomo już, że sprawa jest nieatkualna.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze – skomentowała sprawę informatorka Pudelka.

Andrzej Duda komentuje ślub córki: "Zaproszenia nie dostałem"

Co teraz robi Kinga? Cieszy się życiem i otwartymi klubami? Dokładnie tak! Choć jedyna córka Andrzeja Dudy wydaje się być typem cichej kujonki, rzeczywistość jest nieco inna i dziewczyna okazuje się być bardziej rozrywkowa, co ostatnio uchwyciła gazeta Super Express.

Kinga poszła w ubiegły piątek do modnego klubu w centrum stolicy i według tabloidu świetnie się tam bawiła. Piła alkohol, paliła swojego elektrycznego papierosa i umilała sobie czas wśród innych imprezowiczów.

zdjęcie Kingi Dudy w Super Expressie

Zdecydowanie podoba nam się taka szalona - bardziej ludzka strona Kingi. A Wam?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie