Joanna Moro swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Obecnie aktorka prawie nie pojawi się na planie, a cały czas spędza ze swoją rodziną. Rok temu gwiazda powitała swoje trzecie dziecko, córkę Ewę. Ma tak samo dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego. 

Modelka Marcelina Zawadzka spotyka się z nowym chłopakiem: nie oderwać oczu od tego przystojniaka

Joanna Moro pozuje na golasa

W swoich mediach społecznościowych Joanna Moro jest bardzo aktywną. Na Instagramie jej obserwują ponad 92 tysięcy osób. Najbardziej widzimy zdjęcia rodziny, odpoczynków czy morsowania (to, co Moro uwielbia najbardziej). Tym zajmowała się nawet będąc w ciąży. Wtedy większość krytykowała za to aktorkę. Więc Joanna Moro postanowiła opublikować post, w którym wyjaśniła, jak morsowanie działa na dziecka. 

Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochronę przed infekcjami. Aby obniżyć temperaturę całego ciała, która wpłynęłaby negatywnie na wody płodowe, a tym samym na dziecko, musiałabym przebywać w lodowatej wodzie naprawdę długo - pisze Moro na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Maja Hyży spotkała się z Grzegorzem Hyży w sądzie: "To nie był łatwy dzień dla mnie"

Gwiazda nadal zajmuje się tym, co uwielbia. Nawet teraz latem, kiedy jest ciepło, Moro kąpi się w różnych miejscach. A co ciekawie, czasami nawet robi to na golasa. Ostatnio celebrytka opublikowała zdjęcie, gdzie pozuje całkiem bez odzieży. Na Instagramie widzimykadr, gdzie na sobie niczego nie miała. 

Zawsze kiedy morsuje ;) mam uśmiech od ucha do ucha 🙈 #nature #naturalnie #warmia Dobrego poniedziałku! Z dystansem ;))) - napisała.

Fani byli w niewielkim szoku:

Natura i dystans ❤️ nagość to najzdrowszy sposób wypoczynku, Z dystansem, podziwiam, chociaż morsowac można i w bikini, Joasiu nie rozpalaj bo nie ugasisz, Lubi pani chodzić na golasa?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie