W 1982 roku grupa rozpadła się i prawie nigdy więcej nie pojawiła się razem na scenie. Męska część zespołu na fali sukcesu „ABBA” próbowała wystąpić ze swoim nowym projektem. Ale, jak powiedzieli sami Benny i Bjorn: „Gdzie jesteśmy bez naszych dziewczyn”.

Piękne dzieci, które potrafią roztopić serca wszystkich

Powodem, dla którego kwartet nie jechał, był brak motywacji.

Wszyscy czterej byli bogaci i sławni. Jednym z nielicznych występów tej czwórki był rok 2016, kiedy to w Sztokholmie obchodzono 50. rocznicę wspólnej pracy Bjorna z Bennym.

Popularne wiadomości teraz

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

6 najbardziej tajemniczych osób według znaku zodiaku: tylko nieliczni znają cala prawdę o nich

Anni-Frid Synni Lyngstad, 73

Po rozwodzie z Bennym Anderssonem i rozpadzie grupy Lingstad przeniosła się do Albionu, gdzie nagrała solowy album. Następnie piosenkarka przeniosła się do Szwajcarii. W 1992 roku Annie-Fried wyszła ponownie za mąż. Tym razem jej mężem był niemiecki książę Heinrich Ruzzo Reuss von Plauen. Pod koniec lat 90. piosenkarką dotknęła seria tragedii. Najpierw zmarła jej córka, a rok później zmarł jej mąż. Annie-Fried nadal mieszka w Szwajcarii. Zaangażowana w działalność charytatywną. Dzięki mężowi zaprzyjaźniła się ze szwedzką rodziną królewską.

Kobieta poprosiła swojego zwierzaka, aby szczekał trochę ciszej. Reakcja psa? Poprostu wspaniale

Agnetha Åse Fältskog, 69 lat

Dopiero w 2013 roku piosenkarka przyznała, że ​​po rozstaniu doświadczyła depresji, którą leczyła jogą. W latach 80. rozpoczęła karierę solową. Lata 90. również stały się trudne dla Agnety. Najpierw jej matka popełniła samobójstwo, a potem zmarł jej ojciec. Agneta ponownie wyszła za mąż. Ale, podobnie jak w przypadku Berna, małżeństwo nie trwało długo - tylko cztery lata. Teraz Feltskog żyje życiem bogatej emerytki. Ma własny dom w Sztokholmie, gdzie Agneta uwielbia spędzać czas z wnukami.

Göran Bror Benny Andersson, 72

Oprócz tandemu z Bjornem, Benny po ABBA skupił się na produkcji i aranżacji. Stworzył też własną orkiestrę. Ponadto Andersson pisze muzykę do filmów i ważnych wydarzeń. Na przykład w 1992 roku został autorem melodii otwierającej Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

Björn Ulveaus, 74 lata

Björn jest nadal jednym z najbardziej wpływowych muzyków w swojej ojczyźnie. Ale lata zbierają swoje żniwo. Dlatego ideowy inspirator ABBA powoli odchodzi od show-biznesu, przywiązując coraz większą wagę do działań społecznych.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie