Temat późnego macierzyństwa wciąż wzbudza wiele kontrowersji i jest pretekstem do podjęcia rozmowy. Łatwo się rozmawia na ten temat, gdy dotyczy to znanych osób.

Kinga Korta to polska bizneswoman mieszkająca od wielu lat w Stanach Zjednoczonych. Popularność zyskała dzięki programowi "Żony Hollywood". Razem ze swoim mężem Chetem marzyli o dziecku, choć przez wiele lat nie udawało im się spełnić tego pragnienia. 

61 - letnia babcia urodziła wnuczkę. Niewiarygodna historia matki i syna

Niedawno dzięki metodzie in vitro para doczekała się upragnionego potomka. Na świat przez cesarskie cięcie przyszedł chłopiec, któremu małżeństwo dało na imię Greyson. Ciąża Kingi wywołała falę komentarzy głównie ze względu na wiek gwiazdy.

Chyba nigdy nie ujawnię, ile naprawdę mam lat. To zostanie moją tajemnicą. Wszystkie życzliwe osoby mogę uspokoić: do pięćdziesiątki jeszcze trochę mi brakuje!

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kinga zapytana o późne macierzyństwo także szybko ucina wszelkie spekulacje. Otwarcie mówi o tym, że Amerykanie mają zupełnie inne podejście niż Polacy

To jest bardzo normalne, tam nikt nie zwraca na to uwagi. Nie spotyka się to z krytyką, nikt nie zarzuca ci tego egoizmu, o który tak posądzano mnie w Polsce. Wiele kobiet decyduje się na ciążę w późnym wieku i są przeszczęśliwe, mają zdrowe dzieci. Każda mama ma prawo do szczęścia!

Każda mama wie o tym, że gdy na świecie pojawia się jej upragnione dziecko zmieniają się wszelkie proiorytety, a rzeczy dotąd najważniejsze tracą na znaczeniu w obliczu tej małej istoty. 

Skończyły się zakupy, zachcianki i dylematy - czy kupię nowe buty, a może torebkę. (...) Wcześniej byłam egoistką, a dziś czuję odpowiedzialność za drugie życie. Wydaje mi się, że wypełniają mnie takie pokłady miłości, którymi mogłabym obdarować całą gromadkę dzieci. Dobrze jest kochać tak, jak nigdy dotąd nie kochałam

Czy naprawdę istotne jest ile lat mają matki gdy rodzi się ich dziecko?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com