Trudno uwierzyć, że Kory Jackowskiej nie ma już z nami od 3 lat. Była doskonałą artystką i pięknym człowiekiem. Z pewnością nie tylko fanom ale i bliskim bardzo brakuje jej obecności.

Piękna modlitwa z prośbą o zdrowie dla nas i naszej rodziny

Pierwszym mężem Kory był Marek Jackowski, z którym doczekała się syna Mateusza. Będąc w związku małżeńskim para doczekała się drugiego syna Szymona, jednak dopiero po 10 latach wyszło na jaw, że biologicznym ojcem chłopca jest Kamil Sipowicz. Tajemnicę tę Kora jednak utrzymywała przez lata.

Romans z Kamilem Sipowiczem oboje ukrywali przed światem. Szczególnie przeciwna temu związkowi była matka mężczyzny, jednak oboje udowodnili, że była to wielka i piękna miłość, którą kontynuowali przez kolejne 40 lat.

W jednym z wywiadów Kora wyznała, że długo ciążyła jej tajemnica, kto jest prawdziwym ojcem Szymona. Postanowiła jednak powiedzieć chłopcu o tym dopiero kiedy był nastolatkiem. Podkreśla jednak, że to Kamil Sipowicz miał największy wpływ nie tylko na wychowanie ich wspólnego syna Szymona, ale także na Mateusza.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Kamil miał ogromny wkład w wychowanie dzieci, bo on się z nimi bawił. On z nimi jeździł na nartach, pływał, on się z nimi wygłupiał, kupił im pierwszy komputer Atari, on przewoził im niezwykle skomplikowane i rozwijające gry z Niemiec, wprowadzał koleżeńską atmosferę. Dzieci uwielbiały, kiedy Kamil się pojawiał w naszym świecie. Myślę, że Szymon czuł, że to jest jego ojciec, było zresztą między nimi duże podobieństwo. Obecność Marka w naszym życiu prywatnym była minimalna, natomiast Kamil zawsze był. Miałam więc odwagę powiedzieć prawdę, ale musiałam mieć akceptację wszystkich stron

Synowie Kory to dziś dorośli mężczyźni, którzy mają swoje rodziny, pasje i prace. Unikają na codzień mediów, jednak co jakiś czas udaje się zdobyć chociaż szczątkowe informacje o ich życiu prywatnym.

Starszy syn Kory Mateusz Jackowski na co dzień zajmuje się grafiką komputerową . Kiedy Kora nagrywała Mateusz był odpowiedzialny za wiele projektów okładek albumów Maanamu, m.in. płyty "Miłość jest cudowna". Mateusz od2015 roku jest w związku małżeńskim. 

Młodszy syn Szymon Sipowicz także interesuje się grafiką. Mateusz w przeszłości zajmował się modelingiem i pracą w charakterze DJ-a. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazda na deskorolce. Jest żonaty z dziennikarką Kasią Zielonką. Para doczekała się syna Leona Jazona, który był oczkiem w głowie swojej babci.

Obu panom i ich rodzinom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia