Chore dziecko to jedno z największych nieszczęść z jakim muszą się zmierzyć rodzice. Każdy kochający rodzic che, aby jego dziecko miało w życiu jak najlżej, było szczęśliwe i spełnione, jednak te marzenia niestety czasem trudno spełnić. O tym wiedzą także popularne osoby, które są rodzicami ciężko chorych dzieci.

Lucyna Malec

Gwiazda serialu ''Na wspólnej'' sama wychowuje córkę Zosię i podkreśla, że bycie matką to jej najważniejsza rola w życiu. Dziewczynka urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, a aktorka robi co może, aby jej dziecko miało normalne dzieciństwo.

Michael Buble

Syn piosenkarza o anielskim głosie walczył z nowotworem wątroby. Na szczęście Noah pokonał chorobę i dziś jest zdrowym chłopcem.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Ewa Błaszczyk

Historię córki Ewy Błaszczyk zna prawie każdy. Dziewczynka w wieku 6 lat  zakrztusiła się tabletką i od tego czasu jest w śpiączce

Colin Farrell

Syn byłego mężem Alicji Bachledy-Curuś cierpi na zespół Angelmana, który inaczej nazywa się ''zespołem szczęśliwej kukiełki''. Objawami choroby są niepełnosprawność intelektualna, problemy z poruszaniem czy charakterystyczny wygląd, np. uśmiech, który przypomina uśmiech marionetki.

Artur Gadowski

Piosenkarz zespołu IRA ma trójkę dzieci. Najstarsze z nich, Wiktoria, cierpi na Zespół Downa. Wokalista rozstał się z matką dziewczynki i na nowo ułożył sobie życie z inną kobietą. 

John Travolta

Chory syn popularnego aktora niestety już zmarł, jednak mało kto wie o tym, że pierwszy syn hollywoodzkiego gwiazdora i aktorki Kelly Preston, Jett Travolta chorował na autyzm, a jako dziecko cierpiał także na chorobę Kawasakiego. 2 stycznia 2009 podczas rodzinnych wakacji doszło do tragedii. 16-letni Jett zmarł w wyniku rozległego ataku epilepsji.

Paweł Wawrzecki

Znany z komediowych ról związany był z aktorką Barbarą Winiarską. Aktorska para doczekała się córki – Ani. Dziewczyna urodziła się z porażeniem mózgowym. Po śmierci żony, poświęcił się całkowicie opiece nad córką.

Caterina Scorsone

Aktorka, którą widzowie kojarzą głównie z występów w popularnym serialu "Chirurdzy" jest mamą trzech córek - 8-letniej Elizy, 4-letniej Pippy i 10-miesięcznej Lucky. Pippa urodziła się z zepołem Downa. Gdy aktorka usłyszała diagnozę, była przerażona. Nie wiedziała czy poradzi sobie z opieką dziecka z trisomią 21 chromosomu. W końcu choroba ta ma wiele twarzy. Aktorka jednak poradziła sobie i dziś mówi, że wychowywanie Pippy stało się dla niej lekcją, dzięki której pojęła, że każdy człowiek - bez względu na rozmaite niedoskonałości czy choroby - jest inny i dzięki temu wyjątkowy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia