W jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych Kaczorowska-Pela stwierdziła, że że nie przyjmuje "mody na brzydotę". Uważa, że blogerki z dużymi zasięgami powinni wręcz motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania. Jej zdaniem powinni skoncentrować się na tym by pokazywac wszystko co pozytywne i piękne. Zdecydowanie przeciwna jest pokazowaniem wszelakiej brzydoty.
Wpis poruszył wiele osób, szczególnie tych, których ideą jest akceptowanie siebie takiego, jakim się jest, ze wszystkimi wadami i niedoskonałościami.

Anna Wendzikowska wstawiła zdjęcie bez makijażu , tuż po przebudzeniu . Był to odwet w strone wpisu Kaczorowskiej. Przekonuje,że lubi swoja vrzydotę choć akceptacja tego zajęła jej wiele czasu. Dla niej słowo "brzydota"  w ogóle nie odnosi się do tego co zewnętrzne.

Długo czułam się wieloaspektowo "not good enough". W pewnym momencie dotarło do mnie, że jak nie pokocham siebie, to nikogo innego nigdy nie będę w stanie kochać tak naprawdę. I wtedy zaczęła się moja praca. Praca nad sobą - trudna, długa i żmudna, ale jakże cenna. Nie ma innej drogi. Świat jest taki, jakim go widzimy, żeby się zmienił, trzeba zmienić swoje podejście

Matki krytykują Idę Nowakowską za zbyt szybki powrót do pracy. Celebrytka odpowiedziała w mocny sposób

Uważam, że każdy z nas pojawił się na tym świecie, żeby się rozwijać, coś zrozumieć, do czegoś dojść i być lepszym człowiekiem każdego dnia. Ale!!! Rozwój zaczyna się od akceptacji tego, kim się jest tu i teraz. Ze wszystkimi wadami, z całą ciemną stroną. Wtedy można pewnie zmierzać z mroku do światła z czułością dla siebie. Moja zasada: jak nie jesteś w prawdzie, to jesteś w dupie. PS. Normalnie nie epatuję raczej poranną, niech będzie, że "brzydką" wersją siebie... Z tej okazji robię wyjątek.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

 

Zgadzacie sie z poglądem Wendzikowskiej?

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia