Zespół "Piękni i młodzi" istnieje już kilkanaście lat. Grupa aktywnie koncertowała w różnych miejscowościach Polski. Przed telewizorami usiadali się ludzi i z wielką przyjemnością słuchali utwory znanych wokalistów. Nikt wtedy nie podejrzewał, że za jakieś czas jeden z piosenkarzy pójdzie. 

Kinga Korta o swoim macierzyństwie. Za późno to się wszystko zdarzyło

2 stycznia Magda Narożna powiedziała do całej Polski, że jej były mąż Dawid Narożny został wycofany z zespołu "Piękni i Młodzi". O tym ona napisała wielki post w swoim Instagram. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Wiele ludzi zaczęłi się interesować tym, jak poradzi sobie grupa bez Dawida, który poświęcił dużo czasu i wysiłku na swoją pracę. 

View this post on Instagram

Pięknym i Młodym udało się dzisiaj dopiąć do końca drugi utwór, który dla nas stworzyli!🎙 🎙 My czekamy z niecierpliwością na nowość, a wy?❤️ • (Przesuń palcem w bok, aby zobaczyć więcej zdjęć) #piekniimlodzi #newsong #song #studio #work #love #studionagran #new #nowosci #happy #smile #workout #pracowitaniedziela #love #instafollow #fashion #goodjob #friends #singers #czekamynanowosc

Popularne wiadomości teraz

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

A post shared by Piękni i Młodzi- Nieofficial (@piekni.imlodzi.nieofficial) on

Takiej Basi Kurdej - Szatan nie znamy. Aktorka zaskakuje odważnymi zdjęciami

W sobotę, 18.01 odbył się koncert zespołu Piękni i Młodzi w Koszalinie bez Dawia Narożnego. Portal Pudelek nie utracił możliwości porozmawiać z Magdą Narożna i zapytać, jak odreagowała publiczność na nowego członka zespołu?

„Koncert był bardzo udany, kolega, który debiutował jako nowy wokalista miał lekki stres, ale świetnie sobie poradził. Fani przyjęli nas bardzo ciepło” - powiedziała.

A jak była żona sama odreagowała na odejście Dawida od zespołu?

„Rozstanie mojego byłego męża z zespołem było i jest faktem, nawet jeśli on twierdzi inaczej. Dawid został poinformowany o zmianach w zespole, wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Pisma nie odebrał, bo był na wakacjach w Tajlandii”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com