Zofia Zborowska jest w związku z siatkarzem Andrzejem Wroną. Małżeństwo w tym roku ma przywitać na świecie pierwsze dziecko. Para spodziewa się dziewczynki. Aktorka jest podekscytowana ciążą, ale nie zamierza stać się instagramową ekspertką od macierzyństwa. Nie ukrywa też gorszych chwil, które ma. Stara się pokazywać swoją ciążę w sposób całkowicie naturalny.

W ostatnim poście Zosia zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojej ciąży. I wyznanie to wcale nie tyczy się narzekań na temat dużego brzucha czy nowych rozstępów. Gwiazda zdradziła, że jej ciąża była od początku bardzo trudna.

Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać.

Zdjęcie Kasi Cichopek zaniepokoiło jej fanów. Chodzi o twarz. „Coraz mniej podobna do siebie”

I choć przyszła mama nie zdecydowała się powiedzieć, co dokładnie jej dolegało, dodała, że drugie trymestr ciąży być szczególnie trudny dla całej jej rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

Gdy rozpoczął się II trymestr, gdzie niby jest już„bezpiecznie i fajnie” ja musiałam zderzyć się z diagnozą, która zmroziła mnie na ok 1,5 miesiąca. Nie wchodzę w szczegóły bo zapewne jutrzejsze nagłówki, zmroziłyby krew w żyłach dużej części naszej rodziny, która nie miała o tym wszystkim pojęcia. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a ja wyszłam z tej sytuacji tylko z blizną i większą ilością siwych włosów.

Aktorka dalej pisała o tym, jak bardzo stara się o siebie dbać w tym czasie. Na koniec wyraziła podziw dla wszystkich kobiet i słowa otuchy.

Także jak słyszę, że ktoś zarzuca mi, albo jakiejkolwiek innej kobiecie zaniedbanie..(w ciąży czy też nie), to jest mi po prostu przykro. Nigdy nie wiesz jaka historia kryje się za każdą z nas. Dla kogoś wstanie z łóżka to już jest sukces. Ja, jak mam siłę, to wjeżdża makeup i kiecka ale błagam nie oceniajmy po wyglądzie. Nie narzucajmy sobie tej chorej presji. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, wspierajmy sie. Moje postrzeganie kobiet, w trakcie trwania ciąży, niebywale się zmieniło i b. mnie to wzrusza. Jestem Waszą fanką. Bez kitu.

Kaczorowska w mocnych słowach o „modzie na brzydotę”. Te słowa mogą pogrążyć jej karierę

Dołączamy się do słów Zofii. Kobiety są niesamowite i bez względu na to czy jesteśmy w ciąży, czy nie, powinniśmy się wspierać i nie oceniać zbyt pochopnie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia