Program prowadzony przez Katarzyne Dowbor "Nasz Nowy Dom" zyskał nie mała sławę. Emitowany jest od 2013 roku. Przez lata twórcy programu zdobywali doświadczenie i szukali zaufanych ekip remontowych.

Prowadząca zdradziła, że pierwsze ekipy remontowe nie do końca radziły sobie z tak trudnym zadaniem jakim jest swtorzenie nowego domu w pięć dni. Przyznała jednak, że obecnie przy produkcji pracują trzy ekipy remontowe - wszystkie słowne i rzetelnie wykonujące swoją pracę.

Współczuję wszystkim tym, którzy trafili na niesłowne ekipy, bo wiem, co to jest remont, ile to jest wysiłku psychicznego i fizycznego, ile pieniędzy. Powiem szczerze, każdemu życzę takich ekip, jakie my mamy. My też nie od razu tak fantastycznie trafiliśmy. Kilka ekip przy programie pracowało, były takie, które nas zawiodły, ale wybraliśmy tych najlepszych i oni są z nami już od kilku lat. Trzeba trafić na odpowiednich ludzi

Agata Rubik odpiera krytykę na swój temat

Były ekipy, które sobie nie poradziły z remontami, choć próbowały. To nie jest tak, że nie zrobiły tych remontów, bo zrobiły, ale później się wycofywały, mówiąc, że jest za ciężko, że za dużo pracy, że pięć dni to jest za mało. Nieprzyzwyczajeni byli to takiego tempa pracy. Niektórzy się wykruszali, bo nie mieli siły tego ciągnąć. Przyzwyczajeni byli do tego, że się coś rozgrzebuje, pójdzie się na drugą budowę, potem się znowu rozgrzebuje. Wiem coś o tym, wiem jak to wygląda

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

 

Na szczęście po latach udało się znaleźć ekipy, które doskonale radzą sobie z tak trudnym zadaniem.

Metodą prób i błędów szukaliśmy takich ekip, które będą skupione tylko na naszych budowach. Dlatego teraz mamy trzy ekipy, żeby one mogły też swoje rzeczy realizować, pracować na zmianę i czasem odpocząć. Jak się pracuje pięć dni bardzo intensywnie, często robiąc budynek od nowa, to nie jest taka zwyczajna praca. Jak ekipa zaczyna rano, to wychodzi nocą, aż skończy. Tu trzeba mieć dużą odporność i dużo siły, żeby coś takiego robić. Trzy nasze trzy ekipy tak pracują i to jest fajne.

Czy oglądacie "Nasz Nowy Dom"? Lubicie? My bardzo

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia