Bez wątpienia wiadomo, że każda matka kocha swoje dziecko. Również i w tym przypadku mowa o bezgranicznej miłości macierzyńskiej, oddaniu i poświęceniu.

Matthew Eledge i Elliot Dougherty są homoseksualnym małżeństwem, które zawsze marzyło, aby mieć dużą rodzinę. Ich największym pragnieniem było mieć dziecko. 

Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor? Jej wypowiedź nie wszystkim przypadnie do gustu

Pewnego dnia w rozmowie z matką Matthew panownie zdradzili swoje marzenie, a ta bez chwili namysłu odparła:

Jeśli chcesz, żebym została surogatką, zrobię to bez wahania

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Zagubiona suczka odnalazła swoją właścicielkę. Jej radość była nie do opanowania

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

I choć pomysł wydawał się absurdalny, a początkowo panowie zareagowali wyłącznie śmiechem postanowili porozmawiać z lekarzem o pomyśle matki. Cecile, jako 61 letnia kobieta była już w okresie pomenopauzalnym i biorąc pod uwagę uwarunkowania medyczne sprawa wydawała się przegrana.

Specjalistka w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej, do której panowie wybrali się po poradę uznała, że pomysł jest godny rozważenia. Rozpoczęła się procedura, aby Cecile mogła urodzić dziecko swojemu synowi i jego partnerowi.

Dzieci Cecile zawsze śmiali się z bardzo zdrowego stylu życia ich matki, ale jak się okazało dzięki temu kobieta przeszła bez problemu szereg specjalistycznych badań by w rezultacie zostac surogatką.

Jednk by cała akcja miała powodzenie potrzebna była komórka jajowa. Najlepiej od młodej kobiety, która już urodziła jedno dziecko. Idealną kandydatką była siostra Elliota.

7,5 miesiąca po całej procedurze na świat przyszła zdrowa dziewczynka. 

Uma Louise Dougherty-Eledge urodziła się o godzinie 6:06 25 marca 2019 r. Ważyła 2,6 kg. Życie jest snem

Za chwilę dziewczynka skończy rok. Jest zdrowa i rozwija się prawidłowo. Ma kochający dom. Ojców, którzy o nią dbają i babcię, dzięki której pojawiła się na tym świecie.

Jak dodaje Matthew

Jako para gejów, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że mamy dziecko w momencie, kiedy ludzie świętują z nami nasz związek i rodzicielstwo i kiedy nauka pozwala na to, żeby nasze dziecko miało trochę materiału genetycznego Elliota i trochę mojego

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com