Turecka seria „Wspaniałe stulecie” odniosła sukces nie tylko w Rosji, ale także w innych krajach. Przez cztery sezony aktorom taśmy udało się „zestarzeć”.

Co linia małżeństwa na dłoni kobiety powie o jej życiu osobistym

Na pewno nie naprawdę, pomogli im w tym wykwalifikowani wizażyści.

Aby zagrać postacie wiekowe, Halita Ergench, Nur Fettahoglu, Pelin Karakhan, Merve Bolugur i inni aktorzy musieli przez kilka godzin siedzieć w makijażu. Dowiemy się, jak wyglądałyby gwiazdy „Wspaniałego stulecia”, gdyby były starymi, a nie wizażystami.

Meryem Uzerli

Popularne wiadomości teraz

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Wyjaśnijmy od razu, że Meryem Uzerli nie zagrał „starego” Hurrema. Na planie zastąpiła ją Vahide Gerdyum. Partner Khalita Ergencha opuściła serię, powołując się na wypalenie. Według Meriem ta postać wymagała od niej zbyt wiele, w tym wewnętrznych.

Halit Ergencz

Halit Ergench, w przeciwieństwie do Meryem Uzerli, grał w serialu do ostatniej sceny. Aktor z młodego padyszacha zamienił się w mądrego, doświadczonego i dostojnego władcę.

Nur Fettahoglu

Warto zauważyć, że Nur Fettahoglu, podobnie jak Khulit Ergench, grał w serialu „Wspaniałe stulecie”. Aktorka w postaci Mahidevran Sultan była po prostu niesamowita. Te brązowe oczy bez dna, kędzierzawe włosy i biżuteria godna królowej. Łatwo można sobie wyobrazić, jak aktorka będzie wyglądać na starość. Zmarszczki mimiczne wcale nie zepsują jej urody, a raczej dodadzą uroku i mądrości.

"Płakałam tak bardzo, że nie mogłam otworzyć oczu...": Album rodzinny Barbary Brylskiej

Pelin Karachan

Mihrimah w serialu „Wspaniałe stulecie” grało jednocześnie kilka aktorek. Najpierw pojawiła się w postaci dziecka, potem dziewczyny rozpaczliwie zakochanej w Malkochoglu Bali-bej oraz w postaci dorosłej sułtanki - grała ją wtedy Pelin Karakhan.

Początkowo widzieliśmy Mihrimah Sultan młodą i piękną, ale pod koniec serialu, podobnie jak inne postacie, wizażyści dodali jej „wiek”, zauważalnie się starzejąc.

Burak Ozchivit

Burak Ozchivit grał rolę Malkochoglu Bali-bey w serialu. Wiele dziewcząt walczyło o serce tego przystojnego mężczyzny, w tym Mihrimah Sultan. Ciekawe, że w przeciwieństwie do innych postaci na taśmie, pisarze nie zrobili z niego siwowłosego „starca”, ale pozostawili go równie młodego.

Merve Bolugur

Kolejną uderzającą postacią z serii „Wspaniałe stulecie” jest ulubiona konkubina Shehzade Selima - Nurbanu. To ona zostanie Valide Sultan po tym, jak syn sułtana Sulejmana wstąpi na tron ​​osmański. Wenecką niewolnicę zagrał Merve Bolugur.

W serialu Nurbanu zasłynęła z rozwagi, zimnego umysłu i zręcznego umysłu. W tym przypominała sułtana Hurrem. I na obrazie „wiekowej” bohaterki ze zmarszczkami i mądrym spojrzeniem, Merve zaczęła wyglądać apodyktycznie, podobnie jak jej postać.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia