Każdy horror ma kilka typowych postaci. Już w pierwszych ujęciach reżyserzy niezmiennie zapoznają nas z tę ekipa: kujon, twardziel, główny bohater i oczywiście jakaś ślicznotka, od której nie można oderwać wzroku. I chociaż dla większości z tych aktorek ich pierwszy horror był szczytem ich kariery, niektórym z nich jednak udało się z aspirujących aktorek stać się prawdziwymi gwiazdami filmowymi.

Julianna Guill

Piątek, trzynastego

Film był tak nasycony klasycznymi trikami (wszyscy wiedzą, jak Michael Bay uwielbia efekty specjalne), że został przyjęty z wrogością przez krytyków. Ale dla Julianne to była bardzo udana rola.

Kelly Brook

Pirania 3D

Getty Images

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Komediowy horror „Piranha 3D” jest hołdem dla oryginalnego horroru „Piranha” z 1978 roku. Amerykańscy producenci trafili w dziesiątkę, rekrutując atrakcyjne piękności jako statystów. Kelly Brook bardzo wyróżniała się na tle całej ekipy, której grę aktorską krytycy przyjęli bardzo przychylnie.

Amber Heard

Oddział

Amber dostała rolę głównej bohaterki, Kristen. Zgodnie z fabułą dziewczyna nie pamięta niczego ze swojego życia i jest zmuszona do egzystencji w zakładzie dla obłąkanych. Tak więc porywającą fabułę doskonale uzupełnia oszałamiająca postać głównej bohaterki.

Danielle Harris

Halloween

Getty Images

We wczesnych odcinkach serii Danielle była jeszcze młodziutka. Producenci postanowili nie usuwać jej postaci, wiec dorastanie tej piękności odbywało się na oczach widza. To była słuszna decyzja: dzięki Danielle coraz więcej widzów przychodziło na nowe części „Halloween”.

Eva Mendes

Ulice strachu: Ostatnia odsłona

Eva Mendes to bez wątpienia jedna z najgorętszych piękności w Hollywood. Lecz mało kto pamięta jeden z jej pierwszych filmów, który wyróżniał się z całej masy analogów właśnie dzięki wspaniałej grze Evy.

Anna Hutchison

Dom w głębi lasu

Premierę horroru „Dom w głębi lasu” można porównać do pojawienia się na torze czarnego konia: nikt by nie pomyślał, że kolejny horror będzie mógł pochwalić się takimi zwrotami akcji.

Jordana Brewster

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek

Wszyscy pamiętają Jordany z jej roli w serii „Szybcy i wściekli”. Ale przelotnym momentem w jej karierze była rola w „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną: Początek”. W rzeczywistości to ona uratowała ten beznadziejny film.

Olivia Wilde

Turistas

Getty Images

Ten film nie zrobił szczególnego wrażenia ani na krytykach, ani na widzach. Jednak dla Olivii Wilde ta rola stała się trampoliną do jej wspaniałej kariery filmowej: nawet 15 lat po premierze „Turistas” nazywana jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dziewczyn z horrorów.

Megan Fox

Zabójcze ciało

Wszyscy pamiętamy, jak Megan Fox zachwycała swoją urodą w "Transformers" – cóż, " Zabójcze ciało" będzie dla Was prawdziwym odkryciem.

Jessica Biel

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Drugi film z tej serii uratowała kolejna piękność. Negatywne recenzje z całego świata pomijają tylko grę Jessiсi Biel.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia