Wiktoria Gąsiewska w dzisiejszych czasach jest jedną z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Swoją popularność zdobyła dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Ze swoim obecnym chłopakiem, również aktorem, Adamem Zdrójkowskim wygrali pierwszą edycję tanecznego programu "Dance, dance, dance".

Dorota Gardias potwierdziła swój związek

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Ona, jak i większość polskich gwiazd prowadzi swój profil na Instagramie i publikuje wszystkie szczegóły jej zawodowego i prywatnego życia. Na ten raz podzieliła się nie zbyt przyjemną informacją o tym, co się z niej zdarzyło we Wrocławiu.

Kinga Korta o swoim macierzyństwie. Za późno to się wszystko zdarzyło

Gąsiewska opublikowała zdjęcie auta, zwracając uwagę na tablice rejestracyjne. Jak się okazało, aktorka wsiadła do taksówki, gdy kierowca zaczął mówić brzydkie słowa dotyczące takiego kraju, jak Polska. Wiadomo, że mężczyzna pochodzi z zagranicy. Młoda aktorka nie mogła to pozostawić bez uwagi, dlatego na jej Instagram, widzimy krótki wpis o tym:

"Kierowca z zagranicy który od razu po wejściu do auta zaczął mówić ze Polska to gówno. Po czym jak poprosiłam o zamknięcie przedniego okna usłyszałam ze mam wyp*erdalac”

Gąsiewska opublikowała zdjęcie auta

Na szczęście z samą aktorką nic się nie stało! Natomiast z jej strony to było bardzo szanujące dla mieszkańców Wrocławia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com