16 stycznia, stało wiamodo na całą Polskę o tym, że znana modelka Paula Tumala urodziła dwóch wspaniałych córek, imiona których Anastazja i Nadia. Gwiazda zawsze marzyła o wielkiej rodzinie, dlatego pojawienia się bliźniaczek sprawiło dla niej wielką radość i szczęście. Bardziej szczegółowo na ten temat pisaliśmy w naszym artykule.

Program Roberta Janowskiego zdjęty z anteny. Prezenter może zostać bezrobotny

Popularne wiadomości teraz

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

View this post on Instagram

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie - Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Najawność dzieci to jest oczywiście wielki obowiązek i odpowiedzialność i ciągła praca codziennie, poza tym modelka nie zapomina o sieciach społecznościowych, gdzie dzieli się cała informacją nie tylko o sobie, a i już o swoich dzieciach.

Z tego dowiedzieliśmy się, że Paula Tumala nadal jest w szpitalu. Mineło już sporo czasu od porodu, a ona nie pozostawia ściany szpitalu. Paula zdradziła na swoim Instagramie, że jej córeczki zmagają się z żółtaczką fizjologiczną. Ta dolegliwość często pojawia się u bliźniaków, tym bardziej, że dziewczynki narodzili się zbyt wcześniej. 

Brat Meghan Markle wyznaje gorzką prawdę o siostrze. Nie szczędził mocnych słów

Na InstaStory Tumali możemy znaleźć relacje na, których widzimy, że jej córki cały czas potrzebują naświetlań. 

Paula Tumala jeszcze jest w szpitalu

Matka Paula zdradziła, że już ponad 3 tygodni znajduje się w szpitalu. Zaczęła pojawiać się niewielka depresja.Ale ona trzyma się i idzie tylko do przodu. My to życzymy dużo zdrówka dla niemowłąt i sił dla młodej matki!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com