Agnieszka Chylińska ma troje dzieci Ryszarda, Esterę i Krystynę.  Od wielu lat mieszka pod Warszawą. Jakiś czas temu wyjawiła, że jej dwoje dzieci wymaga specjalnej troski. Dodała, że państwo jej nie pomaga, jednak nigdy na to się nie żaliła. Fani byli zaskoczeni jej szczerością, ponieważ Agnieszka strzeże swojej prywatności. Jednak wokalistka wiele zdradza w swoich książkach, które kieruje do najmłodszych czytelników.

Agnieszka nie wypowiada sie na temat swego partnera Marka. Kiedy pojawiły sie plotki o rozwodzie, Chylińska szybko je zdementowała.

Najnowszy wpis wokalistki  dotyczy życiowych zmian, jest bardzo tajemniczy.

Generalne porządki w życiu. Niektórzy machną ręką, że w sumie można tak żyć, żeby niewiele w tym życiu się działo, niewiele zmieniało. Że w sumie uważają, iż zasługują właśnie na tyle... Nikt za bardzo nie przepada za zmianami. Dopiero gdy wszystko dokumentnie wali im się na łeb, w końcu dostrzegają potrzebę ZMIANY. Czasem idziemy długą jakąś drogą i nagle zmieniamy zdanie, że chcemy INACZEJ. A gdy się chce INACZEJ, to pojawia się mnóstwo "ALE" w nas i w ludziach, którzy przyzwyczaili się do nas takich, jak do tej pory

Paweł Kukiz zostanie dziadkiem

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Ciąg dalszy wpisu, nie wyjaśnia czy zmiany są związane życiem prywatnym czy zawodowym.

Dla mnie zmiany były zawsze obietnicą nowego zwrotu akcji, szansą na nową drogę, gdy dotychczasową znało się na pamięć. Bałam się, ale moja ciekawość i chęć spróbowania czegoś nowego - a przede wszystkim bunt na postawę, gdzie odcina się kupony od tego, co już się w życiu osiągnęło, zawsze były silniejsze od strachu. Cieszę się, że w tych pokręconych czasach, gdy zaczęłam układać swój świat po raz kolejny od fundamentów, spotkałam na swojej drodze ludzi, którzy w mig pojęli fakt, że dla mnie generalne porządki, zmiany i towarzyszący im bunt na wszystko, co utrudnia, blokuje i zniechęca do tego, by zadbać o swoje poczucie szczęścia i spełnienia w pracy... ale też tak po prostu w życiu, są esencją mojej twórczości i moją dewizą życiową.

Na koniec skwitowała:

Gdy zaczynamy dbać o siebie bez strachu, że ktoś nas natychmiast za to surowo oceni, okazuje się, że los natychmiast stawia nam na drodze ludzi, którzy nas doceniają, szanują i których inspirujemy tym, jacy jesteśmy gdy JESTEŚMY SOBĄ. Dziękuję za początek nowej drogi

Ciekawi jestesmy jakie zmiany szykują się w życiu Agnieszki.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia