Rok temu, w związku z zaostrzoną sytuacją pandemii koronawirusa, protokół wydarzenia musiał zostać radykalnie zmieniony: żołnierze zachowali niezwykły dystans od siebie, a dziennikarze, którym pozwolono rozmawiać z uczestnikami parady, nie przybyli bliżej niż dwa metry.

Monica Bellucci udostępniła nieznane wcześniej zdjęcia swoich córek. Jakie piękności

Jedynym gościem imprezy była tylko królowa, a jej krewni, w tym Kate Middleton i książę William, pozostali tego dnia w domu.

Zbliżająca się ceremonia czeka również na znaczące innowacje: według Daily Mail, na paradzie królowej Elżbiecie II, która w kwietniu skończyła 95 lat, towarzyszyć będzie jej kuzyn, książę Edward, książę Kentu.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Decyzja ta została podjęta w związku z niedawną śmiercią małżonka królowej, księcia Filipa. Zwykle towarzyszył żonie na takim wydarzeniu, ale w 2020 roku przegapił wakacje z powodu problemów zdrowotnych i zagrożenia COVID-19.

Uratował, a następnie adoptował dzieci, które zostały porzucone na pastwę losu

Wtajemniczeni informują również, że parada nie będzie tak wystawna jak zwykle i odbędzie się na terenie Zamku Windsor przed ograniczoną liczbą widzów. Czy syn królowej, książę Karol i jego żona Camilla, wnuk, książę William z żoną Kate i dziećmi będą wśród nich, nie zostało jeszcze zgłoszone.

Książę Edward (nie mylić z najmłodszym synem Jej Królewskiej Mości, księciem Edwardem, hrabia Wessex) jest kuzynem Elżbiety II i jest od niej 10 lat młodszy. Swój tytuł – Duke of Kent – ​​książę otrzymał w wieku 7 lat po śmierci swojego ojca, księcia George, w wyniku katastrofy lotniczej.

Edward jest najbardziej znany z tego, że przez wiele lat był prezesem All England Lawn Tennis and Croquet Club i osobiście uhonorował zwycięzców turnieju Wimbledon. W chwili urodzenia jest 7 w kolejce do brytyjskiego tronu, obecnie zajmuje 39. miejsce.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia