Wojna pomiędzy Grzegorzem, a jego eksmałżonką Mają Hyży nadal trwa. Całkiem niedawna piosenkarka w rozmowie z Twój Imperium zdradziła, dlaczego postanowiła mówić o swoim byłym mężu. 

Długo z tym zwlekałam, ale teraz wszystko się przelało. Nie chciałam tego upubliczniać, ale potem stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia. Pomyślałam, że może to wyznanie zakończy coś złego - powiedziała.

dlaczego maja hyży ma zle relacje z grzegorzem hyży
dlaczego maja hyży ma zle relacje z grzegorzem hyży

Także Maja dodała, że właśnie jej partner Kondrad pomógł jej zrobić ten krok. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Marina opublikowała wspólny kadr z synkiem: chłopiec kopia taty

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Grzegorzowi Hyży puściły nerwy. Za pomocą swojego managera, Arkadiusza Krzywkowskiego na łamach portalu „Plejada” pojawiło się oświadczenie:

Grzegorz Hyży, kierując się dobrem swoich dzieci, nie będzie komentował wypowiedzi eksmałżonki zawierających szereg nieprawdziwych informacji. Od dziewięciu lat jest autorytetem dla swoich dzieci i uczy ich szacunku, w tym także do ich mamy. Myślę, że właśnie tak powinni zachowywać się dorośli i odpowiedzialni rodzice po rozwodzie. Jako świadomy siebie Artysta chce istnieć w przestrzeni medialnej tylko ze względu na swoje dokonania zawodowe – napisał manager Grzegorza Hyży.

Dorota Wellman mówi o menopauzie: "To naturalny czas, który musi nastąpić"

Przypominamy, że jeszcze w kwietniu Maja Hyży w swoich mediach społecznościowych  opublikowała post, gdzie oskarżała pewnego mężczyznę, nie ma wątpliwości, że to Grzegorz Hyży. 

(...) Niestety jest jeden człowiek, który nie godzi się z moim szczęściem. Mimo że wybrał swoją drogę i poszedł beze mnie, ma własną rodzinę, żyje na dużo wyższym poziomie niż ja, to nie daje mi żyć od lat. Zatruwa moje życie i wszelkimi sposobami chce odebrać mi moje szczęście! Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady, jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką! - zaczęła Maja. 

A co ty myślisz na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia