Krzysztof Cugowski to nie tylko znakomity muzyk, ale także tata. Wokalista Budki Suflera doczekał się trzech synów i z wszystkich z nich może być bardzo dumny. Jak wiadomo Wojciech i Piotr założyli zespół Bracia i radzą sobie na polskij scenie muzycznej znakomicie. Ich młodszy brat Krzysiu - Chris także ma talent muzyczny. Chłopak gra na kilku instrumentach, ale jednak nie chciał pójść w muzykę. Było to dla niego zbyt oczywiste.

Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją – zdradził podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN.

Ambitny chłopak wyjechał do Wielkiej Brytanii (stąd zmiana imienia) i tam właśnie uczy się i pracuje. 22-latek studiuje na uniwersytecie Winchester, a oprócz tego pracuje jako model i aktor. Chłopak ma już na swoim koncie udział w wielkim hicie Netflixa "Brigertonowie".

Jakież było zdziwienie, kiedy Chris na swoim Instagramie pokazał ślubną sesję fotograficzną! Chłopak ma przecież zaledwie 22 lata i nie było nic wiadomo na temat jego wielkiej miłości..

Był ślub czy nie?

Zdjęcia wyszły fenomenalnie! Piekna para, piękny krajobraz, tylko jest jedno "ale". Był to tylko efekt pracy Chrisa jako model. Cłopak nie wziął ślubu naprawdę.

Popularne wiadomości teraz

Monika Miller pochwaliła się partnerem z Holandii. Co za przystojniak!

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

A więc… znowu wziąłem ślub! Kolejna fantastyczna sesja zdjęciowa z udziałem wielu niesamowitych ludzi! Jeszcze raz dziękuje kochani, to był świetny dzień – napisał pod postem.

Jedno jest pewne - jeśli Chrisowi wraz z wiekiem nie ubędzie urody, jego ślub i zdjęcia z niego mogą być jeszcze piękniejsze niż te, które możemy podziwiać na jego profilu na Instagramie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia