Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich było na ustach wszystkich. Małżeństwo wyglądało bowiem na zgodne i szczęśliwe. Aż tu nagle, zaledwie miesiąc przed siódmą rocznicą ślubu, ich relacja runęła jak domek z kart.

Dziennikarka znana jest jednak z szybkiego działania. Tak było i tym razem. Skoro z tym nie wyszło, może wyjść z następnym. I tak, w sieci pojawiły się fotki Moniki z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. 

Pozdrawiamy wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem - podpisał wspólne zdjęcie z Moniką, Wojterowski.

Małgorzata Rozenek nie chce ubierać gwiazd, a „normalne kobiety”. Jakie są ceny jej ubrań?

fot. @konrad_wojterkowski_public

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” ostrzega inne kobiety przed swoją chorobą. Pokazała jak się objawia

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Przez... długi do serca?

Co ciekawe, Monika i Konrad poznali się przy okazji wywiadu. Richardson przeprowadziła z biznesmenem rozmowę dla Wprost o jego... długach i to dość potężnych. 

[quote author=""]W 2008 roku doszedłem do 200 milionów obrotu i 10 milionów czystego zysku. Z 200 zostało 30 milionów w następnym, kryzysowym roku. Zakończyłem ten rok na ostrym minusie, miałem 12 milionów straty. Wtedy powinienem był zrobić ostre cięcie, zwolnić ludzi, przekształcić biznes. Zabrakło mi kompetencji i wiedzy, studiów biznesowych być może.

Z rozmowy wynikało, że mężczyzna ma około 100 milionów długów oraz, że „żyje z widmem komornika 24 godziny na dobę od 12 lat”. Mimo to wciąż zaciekle walczy w biznesie i nie zamierza rezygnować z walki o wielkie pieniądze.

Czy właśnie to tak zaimponowało Monice Richardson, że tak prędko Konrad Wojterkowski podbił jej serce? Osoba z otoczenia dziennikarki zdradziła, co tak naprawdę przekonało ją do mężczyny.

Monika w poprzednim związku musiała wszystko sama planować, organizować, a i zwykle opłacać. Zbyszek był artystą i nie miał do tego głowy, więc wszystko musiała sama ogarniać. Tutaj Konrad zaimponował jej, bo woli przejmować pałeczkę i to on organizuje wszystko. Postanowiła dać ponieść się tej fali, bo to miła odmiana- czytamy na portalu Pomponik.

Agnieszka Dygant po raz pierwszy pochwaliła się synem. Internauci porównali go do Wodeckiego

Ponoć dziennikarka jest zachwycona nowym mężczyzną, bo wreszcie to ona czuje się zaopiekowana. Biznesmen zaproponował jej już nawet mieszkanie w jego apartamencie w Warszawie. Do tej pory to ona musiała organizować życie swoje i partnera. Nowa relacja to dla niej miła odmiana.

Mamy nadzieję, że ta cudowna bańka, w której żyje świeża para zaraz nie pęknie i Monika Richardson faktycznie będzie szczęśliwa w tym związku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia