Tomasz Lis to jeden z najbardziej znanych i popularnych dziennikarzy w Polsce. Jest redaktorem naczelnym "Newsweek Polska" oraz współwłaścicielem portalu naTemat.pl. W 2008 roku prowadził program "Tomasz Lis na żywo" w Telewizji Polskiej.

tomas lis z kinga rusin zdjęcie AKPA
tomas lis z kinga rusin zdjęcie AKPA

W 2010 roku został redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost", gdzie pracował do 2012 roku. W 2012 objął funkcję redaktora naczelnego "Newsweek Polska". Tomasz Lis został wielokrotnie nagrodzony prestiżowymi wyróżnieniami, m.in.: osiem Wiktorów, Super Wiktor, Dziennikarz Roku (1999, 2007, 2009), Telekamery (2002, 2006), Nagroda Kisiela. 

Edyta Górniak wygłosiła ze sceny poruszające oświadczenie

Prywatnie był związany z dziennikarką Kingą Rusin. Z nią powitał dwóch córek: Polę i Igę. Od 2007 znajdował się w związku z Hanną Lis. Po jakimś czasie para się rozstała. 

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

W 2019 roku Tomasz Lis przeżył trudny moment i prawie walczył z życiem. Mężczyzna wybrał się do Olsztyna, gdzie miał przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Do spotkania jednak nie doszło, ponieważ dziennikarz trafił na oddział kliniczny anestezjologii i intensywnej terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. Jak się później okazało, prezenter miał udał mózgu. Przez pewien czas Tomasz Lis znajdował się w szpitalu, co często relacjonował na Twitterze. 

Kasia Tusk w ciąży. Informacje potwierdziła jej teściowa

Teraz dziennikarz czuje się znacznie lepiej. Dobrze się funkcjonuje i nawet wrócił się do swojej byłej pasji. Na Twitterze gwiazdor pochwalił się niesamowitym zdjęciem tego, jak uczestniczy w maratonie. 

Fani nie do końca wpierali Tomasza Lisa. W komentarzach się zawrzało:

A po cóż, a za cóż to tak pastwić się nad sobą?, Fajnie, ale mam nadzieję, że lekarze pozwolili?, Podziwiam tytaniczną wręcz wolę i wysiłek, ale nie obawia się Pan, że Chyłka (ta od R. Mroza) mogła mieć rację, twierdząc, że „sport to zdrowie, tyle że bezpowrotnie stracone”?, Brawo, mam tatę po ciężkim udarze, wiem co Pan musiał przejść, aby dojść do tego momentu !

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia