Mama Ani Lewandowskiej - Maria Stachurska sprawdza się w roli reżyserki. Jeszcze w ubiegłym roku zaczęła kręcić swój film o położnej z Auschwitz. Premiera powinna była się odbyć w październiku 2020 roku. Ale ze względu na panującą pandemię, przesunęła się. I tylko 31 maja 2021 nareszcie się odbyła w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Kasia Tusk w ciąży. Informacje potwierdziła jej teściowa

Na tym wydarzeniu nie zabrakło polskich gwiazd Pauliny Krupińskiej, Sebastiana Karpiela-Bułeckiego czy Małgorzaty Ostrowskiej- Królikowskiej. I tak samo Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - Piotra Glińskiego. W siecie Anna Lewandowska pochwaliła sie wspólną fotografią ze swoją mamą. Maria Stachurska miała na sobie żółtą marynarkę. Miała modne oprawki w niebieskim kolorze. Sama Anna Lewandowska była ubrana w białą bluzę i czarną marynarkę. W opisie nie zabrakło trochę historii. 

Jak topowe polskie gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Niektórych trudno poznać

Wczoraj odbyła się premiera filmu „Położna” w reżyserii mojej Mamy - Marii Stachurskiej o historii Stanisławy Leszczyńskiej, która będąc więźniarką Nazistowskiego Obozu Auschwitz-Birkenau i narażając własne życie, przyjęła w nieludzkich warunkach ponad 3000 porodów od współwięźniarek, ratując życie im i ich dzieciom. (...) Cieszę się, że ten film powstał, ponieważ historia mojej ciotecznej prababci - Stanisławy Leszczyńskiej nie jest szeroko znana i wiele lat pamięć o niej była kultywowana jedynie przez najbliższą rodzinę. Mam nadzieję, że choć trochę się to zmieni. Zwłaszcza teraz w dobie pandemii ale i coraz większej liczby konfliktów zbrojnych na świecie, gdy nienawiść ciągle dochodzi do głosu, musimy przypominać historie takich ludzi jak Babcia Stasia. Ludzi, którzy nie ulękli się zła i bez wahania położyli na szali własne życie by nieść nadzieję i miłosierdzie innym. Mamuś jestem z Ciebie dumna❤️! Film „Położna” trafi do kin -napisała Anna Lewandowska na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Pod zamieszczonym postem nie zabrakło komentarzy od fanów:

Gratulacje, Dobrze jest znać takie historie i przekazywać je dalej! Ludzie powinni zawsze pamiętać ❤️,Wielkie gratulacje dla mamy❤️👏.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia