Piosenkarka Tatiana Okupnik ostatnio odważyła się opowiedzić o tym, że choruje na ciężką chorobę. Jest to zespół Ehlersa-Danlosa. Dowiedziała się o tym, dopiero po 42 roku życia. Ostatnio gwiazda dostała silnego ataku migreny. Wokalistcę została udzielona pomoc w jednym z łódzkich szpitali. Na Instagramie gwiazda zamieściła poruszający wpis, gdzie podziękowała każdemu personelu za pomoc. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Pierwsze oficjalne, wspólne wyjście Państwa Kurskich od narodzin córki

tatiana okupnik
tatiana okupnik

Tatiana Okupnik pokazała, co z nią zrobiła jej nieuleczalna choroba

Gwiazda opublikowała filmik na Instagramie, gdzie pokazała to, co z nią zrobiła jej nieuleczalna choroba. Między innymi wygięła sobie palce i zademonstrowała mocno rozciągliwą skórę. To są wszystko skutki EDS. Okupnik zdradziła, że przeszłości miała operację:

Musiałoby się zgromadzić lekarzy specjalizacji różnych – od ginekologa, po neurochirurga, neurologa, dermatologa, alergologa, gastrologa, chirurga szczękowego i jeszcze wielu innych, u których byłam, bo właśnie te układy u mnie siadały. Często miałam operacje. Jechałam na przykład do ortopedy i nawet nie wpadłam na pomysł, żeby powiedzieć mu, że niedawno miałam operację ginekologiczną, bo wydawało mi się to nie do połączenia.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Zosia Zborowska pokazała brzuszek na wspólnym zdjęciu z mężem: córeczka urodzi się tuż-tuż

Celebrytka zdradziła, że w tym roku w Poznaniu pojawi się taka klinika, która będzie pomagać osobom z tą nieleczalną chorobą:

Moje marzenie, żeby powstała w Polsce klinika holistyczna zrzeszająca lekarzy różnych specjalizacji znających się m.in. na EDS, przerodziło się w cel. Na mojej drodze spotkałam specjalistów, którzy też widzą tę ogromną lukę. Poznałam pacjentów, z chorobami rzadkimi, którzy po cichu liczą na to, że będzie jedno miejsce, które da opiekę, diagnozę, zrozumienie, rozwiązanie. Już w tym roku w Poznaniu zacznie działać klinika holistyczna. (...) Mury już stoją. To się dzieje naprawdę. Jesteśmy bliżej niż dalej.

A ty co myślisz na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia