Aktorka Klaudia Halejcio niezadługo zostanie mamą. O tym, że urodzi dziecko, gwiazda poinformowała w swoich social mediach. Opublikowała miłe zdjęcie z partnerem, gdzie trzymała w rękach badania USG. Po pewnym czasie Klaudia zdradziła, że urodzi dziewczynkę. Całkiem niedawna pisaliśmy o tym, jak Klaudia Halejcio pochwaliła się pokoikiem swojej dziewczynki. W nim dominuje biel, gołębia szarość i delikatny róż. Jest wygodny fotel do karmienia, miejsce do przewijania i drewniane łóżeczko. Nie brakuje tak samo zabawek, które bardziej przytulnie robią pomeszczenie. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule

Przejęty Zygmunt Chajzer bardzo chce pomóc synowi

Klaudia Halejcio: baby shower

Dopiero Klaudia nie urodziła, jej koleżanki postanowiły organizować dla niej baby shower. Impreza odbyła się w specjalnie wynajętej sali eventowej w podwarszawskich Markach. Na tą okazję modelka nawet postanowiła zrobić profesjonalny makijaż. 

Dzisiaj czeka mnie mega miły dzień, bo dziewczyny zorganizowały mi baby shower. Jest Gosieńka, która zrobiła mi piękny makijaż, żebym dzisiaj wyglądała super. Jestem totalnie zmęczona, ale nie mogę się doczekać. Podekscytowanie jest nie tylko u mnie, tak to czuję. Bądźcie dzisiaj ze mną, pokażę wam, jak będzie pięknie - powiedziała na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Piotr Kraśko zaskakuje. Tego jego żona zapewne się nie spodziewała

Na baby shower Halejcio ubrała się zjawiskowo! Miała na sobie białą sukienkę i swetr. Do tego dobrała jasne buty, torebkę i kapelusz. Co ciekawie, imprezę dla Klaudii organizowali jej przyjaciółki Gosia oraz Patricia Kazadi.

Jest ostro, ale damy radę - powiedziała z uśmiechem Kazadi, prezentując się w dresie, a po chwili dodała. - No wiesz, my jako robotnice nie możemy robić w sukienkach. Czarna robota musi być wykonana.

Modelka wszystko relacjowanowała w swoich mediach społecznościowych. 

Zdradzam wam, póki jeszcze nie ma gości. Jestem w przepięknym miejscu, mamy nawet Prosecco bus. Ja niestety nie mogę. Zobaczcie, jak jest pięknie.

A jak wam się podoba?

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia