Jacek Kurski prezes TVP i jego żona Joanna poznali się w 2016 roku. Zrodziło się między nimi tak silne uczucie, że Jacek po 26 latach małżeństwa postanowił dla Joanny rozwieść się ze swoją żoną. Joanna i Jacek dwukrotnie przysięgali sobie miłość i wierność. Pierwszy raz w Urzędzie Stanu Cywilnego w 2018 roku, a następnie w 2020 przed ołtarzem, gdy obojgu udało się unieważnić ich dotychczasowe związki

Marcelina pozuje w nietypowych jeansach. Fani oferują pomoc

W marcu tego roku na świat przyszła ich wspólna córeczka. Dziewczynka otrzymała imię, a właściwie imiona Anna Klara Teodora. Noworodek szybko skradł serca rodziców. Jacek bardzo przejął się późnym tacierzyństwem i stara się pomagać małżonce jak tylko może.

Po dwóch miesiącach od narodzin Państwo Kurscy pierwszy raz od narodzin córki wybrali się wspólnie na Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Telewizja Polska, realizując misję nadawcy publicznego, jest opiekunem historycznej spuścizny polskiej kinematografii. Posiadamy imponujący zbiór materiałów archiwalnych oraz innowacyjne zaplecze technologiczne – najnowocześniejszą w Europie pracownię Digitalizacji i Rekonstrukcji. Dzięki temu możemy łączyć historię z nowoczesnością, tworzyć nową jakość zrekonstruowanych produkcji, które chcemy zaprezentować Państwu podczas Majowego Święta Kina Ocalonego od Zapomnienia. Jesteśmy przekonani, że inicjatywa TVP będzie nie lada gratką dla miłośników kultowych produkcji Telewizji Polskiej oraz pasjonatów tego niezwykle ciekawego procesu, jakim jest rekonstrukcja cyfrowa, co zapoczątkuje cykl naszych corocznych spotkań filmowych

Nie trudno się domyślić, że natychmiast skradli całą uwagę fotoreporterów.

Joanna postawiła na długą różową sukienkę z gumą w pasie i modne w tym sezonie espadryle. Całości jej stylizacji dopełniają ciemne okulary.

Prezes TVP dumnie pcha wózek, który chętnie kupują swoim dzieciom także inne gwiazdy. Ten model oscyluje w kwotach około 6000 zł.

A Wam jak się podobają Państwo Kurscy?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia