Wszyscy dobrze wiemy jak grafik Małgorzaty Rozenek-Majdan jest zapełniony. Celebrytka dosłownie każdą chwilę swojego życia ma zaplanowaną. Z jednej strony dzieci, dom i mąż, z drugiej kariera aktorki, prowadzącej, jurorki, a także od pewnego czasu - businesswoman. Rozenek założyła bowiem swoją autorską markę odzieżową Mrs. Drama.

Portal Jastrząb Post podpytał Małgosię, czy ta marzy o tym, by jej marka stała się na tyle rozpoznawalna, by nosiły ją największe gwiazdy na świecie. Ku zdziwieniu wszystkich, Małgorzata stwierdziła, że zdecydowanie ma inne plany na swoją firmę.

Ja w ogóle nie myślę o gwiazdach jak projektuje swoje rzeczy i jak je przygotowujemy. Ja myślę o mamach na placach zabaw, o kobietach, które idą do pracy i siedzą w biurze, albo na zdalnym. Myślę o normalnych kobietach, bo z myślą o nich ta marka powstała. Nigdy nie miałam ani ambicji, ani ochoty ubierać gwiazdy, bo ich jest dużo mniej niż normlanych kobiet i są mi dużo mniej bliskie niż normalne kobiety. Poza tym ja po prostu jestem też normalną kobietą i łatwiej mi myśleć jak one żyją, co im mogę zaproponować i jak powinny wyglądać ubrania, które mogą założyć - wyznała Małgosia.

Ogromna wpadka reporterki w Dzień Dobry TVN. Nagranie stało się hitem sieci

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Jeśli jesteście ciekawe, ile kosztują ubrania dla tzw. "normalnej kobiety", jak to wielokrotnie podkreślała Małorzata, nie oczekujcie cen dla przeciętnie zarabiającej Kowalskiej. Ceny wahają się bowiem od 119 zł za biały t-shirt, po 799 zł za garnitur. Czy jest to najdroższy butik w Polsce? Oczywiście, że nie. Jednak czy przesłanie, iż każda z nas może się ubierać w sklepie Małgosi jest zgodne z prawdą? 

Garnitur marki Mrs. Drama, koszt 799 zł, skład: 50% wiskoza, 44% poliester, 6% spandex

Mało kto wie, że Koroniewska i Dowbor poznali się na planie „M jak miłość”. Para pokazała nagranie

Warto też zwrócić uwagę na to, że ubrania w butiku Małgosi są jedynie w rozmiarach S-XL. Cóż, nie każdy się w te standardy wbija. Oczywiście, każda firma ma prawo do własnej rozmiarówki, jednak dlaczego w opisie marki tkwi opis: "w kolekcji znajdziecie wszystkie rozmiary"?

Kibicujemy Małgosi w rozwoju firmy, jednak na przyszłość polecamy, by bardziej precyzować do kogo się tworzy, bowiem naprawdę "normalne kobiety" noszą też rozmiar XS czy XXL.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia