Oto pierwsze pojawienie się światowych gwiazd na czerwonym dywanie:

Ujawniono sekret wiecznej młodości 73-letniej piosenkarki. Wygląda bardzo młodo

Nicole Kidman (1989)

Na początku swojej kariery Nicole Kidman praktycznie nie używała makijażu i nie robiła nic z lokami na głowie. Według samej aktorki w młodości uważała się za „brzydkie kaczątko”. Wszystko zmieniło się, gdy aktorka zaczęła pojawiać się na czerwonym dywanie nie sama, ale w towarzystwie przystojnego Toma Cruise'a.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Angelina Jolie (1990)

Na początku swojej kariery wiele hollywoodzkich gwiazd wyglądało śmiesznie. Ale nie Angelina Jolie. Pomimo śmiesznych strojów i dziwnych fryzur, ta dziewczyna zawsze była niesamowicie ładna.

Jennifer Aniston (1990)

Dziś Jennifer Aniston jest słusznie uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. A teraz spójrz, jak wyglądała Jen na samym początku swojej kariery. Ani markowa fryzura, ani umiejętny makijaż i ogólnie lepiej milczeć o stylu ubioru.

Kirsten Dunst (1994)

Po ogromnym sukcesie Wywiadu z wampirem Kirsten Dunst obudziła się, by być prawdziwą gwiazdą. Aktorka stawiała pierwsze kroki na czerwonym dywanie, gdy miała zaledwie 13 lat.

Jennifer Lopez (1994)

Urocze loki, modna brązowa szminka lat 90. – tak pamiętamy Jennifer Lopez na samym początku jej kariery.

Świat nie jest pozbawiony dobrych ludzi. Mężczyzna zapewnił mieszkanie rodzinie, która mieszkała pod mostem

Britney Spears (1999)

Ale Britney Spears czuła się świetnie, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na imprezie towarzyskiej. Urocza blondynka o wyrzeźbionej sylwetce i ładnych rysach – nic dziwnego, że od razu zakochały się w niej miliony!

Krystyna Aguilera (1999)

No i gdzie bez głównej „przyjaciółki” Britney - piosenkarki Christiny Aguilery! Pod koniec lat 90. gwiazda preferowała jasne, zapadające w pamięć obrazy: sukienki w panterkę, wysokie platformy i dość krzykliwy makijaż.

Scarlett Johansson (2001) Dziś jej uwodzicielskie kształty, porcelanowa skóra i pulchne usta sprawiają, że męskie serca biją szybciej. Scarlett Johansson jest muzą genialnego Woody'ego Allena, utalentowaną aktorką i jedną z najpiękniejszych blondynek w Hollywood.

Ewa Longoria (2001)

Na początku swojej kariery nasza ukochana "zdesperowana gospodyni domowa" Ewa Longoria nie przejmowała się zbytnio makijażem i włosami. I dlaczego, skoro natura już nagrodziła aktorkę jasnym i niezapomnianym wyglądem.

Kristen Stewart (2002)

Kristen Stewart trafiła na czerwony dywan przed swoim partnerem Robertem Pattinsonem. Już w 2002 roku młoda Stewart pokazała się na premierze thrillera Panic Room. Nigdy nie rozpoznałbyś w tej dziewczynie przyszłej gwiazdy filmowej i twarzy domu Chanel.

Katy Perry (2004)

Porównując stare zdjęcia Katy Perry z nowymi, wydaje się, że to dwie różne osoby. Tak, na początku swojej kariery Katy Perry wyglądała, delikatnie mówiąc, nudna. Bez makijażu z rozczochranymi włosami i prostymi strojami.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia