Iga i Karol tworzyli najbardziej zagadkowy związek w kontrowersyjnym programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich małżeństwo od początku budziło bardzo wiele emocji. W trakcie programu nie zabrakło zwrotnych momentów akcji.

Top 3 znaki zodiaku, które kochają relaks

W trakcie programu było bardzo wiele momentów, w których telewidzowie ruszali z lawiną komentarzy. Finalnie para postanowiła sie rozwieść. Nikt nie wróżył im przyszłości i okazuje się, że oni także nie wyzbyli się jeszcze emocji, które towarzyszyły im od programu.

Każde z nich poszło w swoją stronę. Karol wrócił do pracy i szybko wrócił do zycia z przed eksperymentu.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Rozwijam się, pracuję w zawodzie, czyli gastronomii, oprócz tego poświęcam czas na swoje pasje, no i na chwilę obecną, jest naprawdę bardzo dobrze

Naturalnie powróciłem do codzienności, do zadań, przyjaciół i znajomych. Ja mam wąskie grono znajomych i jestem pewien, że oni cały czas są ze mną -

Karol był bardzo świadomy eksperymentu i konsekwencji, które on za sobą niesie.

W dalszym ciągu mam szacunek do Igi i nie życzę jej źle. To jest eksperyment, więc ja do tego podszedłem świadomie. Liczyłem, że spotkam osobę, z którą będę żył, w której się zakocham i z którą założę rodzinę, będę miał dzieci, zamieszkamy razem, wszystko potoczy się w dobrym kierunku. To, że to się nie stało, to rzecz, którą miałem z tyłu głowy. Świadomość tego, że to może pójść w złym kierunku, była od początku.

Małżeństwo nie przetrwało, ale Karol cieszy się, że wyciągnął cenną lekcję.

Nie winię Igi za rozpad tego małżeństwa, bo dla mnie wina zawsze leży po dwóch stronach. Może ja powinienem się wtedy jakoś inaczej zachować? (...) W pewnym momencie nie widziałem już drogi, żeby ten eksperyment i to małżeństwo mogło przetrwać, dlatego moją stuprocentową decyzją był rozwód. To była przemyślana i przeanalizowana decyzja. Wiedziałem, że nawet miesiąc dodatkowy nie pozwoliłby nam odbudować tej relacji.

Po programie Karol spotkał się z Piotrem Mosakiem by przeanalizować wszystkie dręczące go sytuacje. Deklarował, że spotka się z Igą gdy emocje opadną. Póki co nie doszło do takiego spotkania.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia