Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Od 2013 prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, stworzyła też produkującą zdrowe przekąski markę Foods by Ann. Jest prezesem Olimpiad Specjalnych Polska. 

Jak wyglądały znane światowe modelki w dzieciństwie

Prywatnie jest związana z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Z nim gwiazda wychowuje dwóch córek: 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Na początku maja dziewczynki obchodziły swoje urodziny.

Na 4. urodziny Klary Ania w swoich mediach społecznościowych pokazała radosną córkę z balonem w kształcie cyfry 4, obok znajdował się domek dla lalek.Także Lewandowska pokazała sam urodzinowy tort, z pegazem i tęczą. Natomiast, gdy Laura Lewandowska obchodziła roczek, w domu sportowców także odbyła się imprezka. Nie zabrakło balonów w różnych odcieniach różu - w tym gigantycznej cyfry "1". Na Laurę czekał także pluszowy pies na kółkach. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Anna Lewandowska pokazała roczną Laurę

Lewandowska aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Ostatnio na Insta Story celebrytka wrzuciła zdjęcie swojej rocznej córki Laury. Dziecko siedziało na podłodze i było ubrane w brązowy garnitur. Na nóżkach miała kapcie dziecięce, na których przedstawiono twarz zwierzęcia. Włosy upięto różową kokardką.
A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia