To matki kiedyś wierzyły w sukces Ronaldo i Jareda Leto, Leonardo DiCaprio i Ryana Goslinga.

A ci utalentowani aktorzy pozostają oddani jednej kobiecie - swojej matce.

Jak wyglądały znane światowe modelki w dzieciństwie

Irmelin Indenbirken, Leonardo DiCaprio

Popularne wiadomości teraz

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Leo przychodzi ze swoją matką Irmelin na prawie każde oficjalne wydarzenie i ceremonię wręczenia nagród. „Mama jest centrum mojego życia. To prawdziwy skarb, a ja szukam kobiety takiej jak ona! ” - przyznaje aktor. Aktor jest wdzięczny matce za to, że dołożyła wszelkich starań, aby pomóc rodzinie wyjść z biedy.

Matka przyszłej gwiazdy pracowała na kilku stanowiskach, aby pomóc swojemu synowi uciec z dysfunkcyjnego obszaru do wielkiego życia. Jak wiemy, jej się udało. To moja mama wspierała DiCaprio na początku jego kariery.

Z szacunkiem zareagowała na jego wybór zawodu, nigdy nie straciła wiary w jego talent i sama sprowadziła młodego Leonarda na przesłuchania. Kilka lat później zaczęła już towarzyszyć synowi na premierach. Według samego aktora bez niej nigdy nie stałby się tym, czym jest teraz.

Maria Dolores dos Santos Aveiro, Cristiano Ronaldo

Pieniądze w rodzinie przyszłego piłkarza ledwo wystarczyły na wyżywienie czwórki dzieci: młodszego Cristiano, jego brata i dwóch sióstr. Matka musiała pracować dzień i noc. Z zabawek mały Cristiano miał tylko piłkę, która przesądziła o losie sportowca. Ronaldo twierdzi, że jego matka miała ogromny wpływ na jego wybór.

Za każdym razem po niepowodzeniach zawodowych Maria Dolores wspierała syna i prosiła go, aby się nie poddawał. Teraz kobieta mieszka z Cristiano i pomaga mu wychowywać dzieci: nowonarodzone bliźniaki i ośmioletniego Cristiano Jr.

Gloria Campano, Bradley Cooper

Plotki z Hollywood mówią, że pierwsze małżeństwo aktora z aktorką Jennifer Esposito rozpadło się w ciągu zaledwie 4 miesięcy właśnie z powodu Glorii, która nie pochwalała wyboru syna. Więc Irina Shayk miała szczęście, że udało jej się poprawić stosunki ze swoją teściową. Bradley często mówi o swojej mamie i związkach z nią:

„Nie lubię rozmawiać o tych wszystkich Oscarach, o sukcesach w karierze. Jedynym prawdziwym sukcesem jest nasz związek, nasze powiązania. Liczy się tylko to, jak się do siebie czujemy ”.

Trzy lata temu Cooper wprowadził się do swojej matki, aby nie była tak samotna po śmierci męża i ojca Bradleya. Aktor nie tylko opiekował się matką w ścianach domu, ale także ją wyprowadzał, zapominając o modelkach i aktorkach jako towarzyszach. Na czerwonym dywanie Gloria lśniła radością i dumą z powodu swojego słynnego syna.

Silne kobiety, które w młodości były bardzo atrakcyjne. Jak się zmieniły

Jane Pitt, Brad Pitt

Jane zawsze pomagała swojemu synowi i wspierała jego decyzje, akceptowała wszystkie jego dziewczyny, nawet jeśli osobiście nie lubiła kobiet Pitta. Kobieta stara się być jak najbliżej Pitta nawet teraz, po rozwodzie z Angeliną Jolie, z którą aktor jest żonaty od 12 lat.

„Nie może patrzeć, jak Brad cierpi” - mówią przyjaciele rodziny.

Sandra Georgina West, David Beckham

David jest legendą futbolu i wzorowym człowiekiem rodzinnym. Uwielbia udostępniać fanom zdjęcia ze swojego osobistego archiwum, aw kadrze widać nie tylko żonę Victorii i dzieci sportowca. David często publikuje zdjęcia ze swoją mamą. Wraz z matką Beckham uczestniczy w turniejach i imprezach towarzyskich.

Ze względu na napięty grafik para Beckhamów nie może często spotykać się z rodzicami, ale gdy tylko David będzie miał wolną chwilę, na pewno da ją swojej mamie.

„Muszę bardzo podziękować mojej matce. Bez niej niczego bym nie osiągnął - przyznaje piłkarz.

Constance Leto, Jared Leto

Constance to światowa kobieta: wychowała dwóch niezwykle utalentowanych synów, Jareda i Shannona. Członkowie grupy rockowej 30 Seconds to Mars byli utalentowanymi dziećmi. Mama zachęcała i wspierała ich pragnienie aktorstwa, muzyki i sztuki. Tak więc Constance, słuchając życzeń swojego syna, odmówiła wysłania

Jareda do szkoły wojskowej, pomimo namowy reszty rodziny. Jared uważa mamę za swoją maskotkę:

„Dziękuję mamie i bratu Shannonowi za wszystko. Moja mama od dzieciństwa gra dla nas dobre płyty - Deep Purple, Kiss. Shannon nieustannie grał na bębnach, więc byłem w odpowiedniej atmosferze ”.

Mary Kathleen McConaughey, Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, jeden z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood, to delikatny i oddany syn. Damy serca się zmieniły, ale moja mama zawsze pozostawała wierną towarzyszką gwiazdorskiego syna podczas ważnych uroczystości. To po matce Matthew odziedziczył charakter i poczucie humoru. W wieku 82 lat do rana bawi się z synem na modnych imprezach.

„Z każdej imprezy wychodzę wcześniej niż ona i kładę się spać, podczas gdy moja mama przesiaduje ze szklanką w dłoni” - przyznaje Matthew.

Donna Gosling, Ryan Gosling

Matka aktora pokazała synowi piękne filmy, kształtując jego gust i miłość do kina. Ryan jest wdzięczny swojej matce za aspiracje do zostania aktorem. Gosling uważa, że ​​zawdzięcza jej wszystko, ponieważ poświęciła swoje życie jego wychowaniu, porzucając pracę. Donna pomaga teraz swojemu synowi z roczną córką Amandą, dzieląc obowiązki babci z matką Ewą Mendes.

Lynn Harlass, Justin Timberlake

Justin Timberlake zawsze przyznawał, że główną kobietą w jego życiu jest zawsze jego matka. Kiedy piosenkarz był singlem, jego matka Lynn towarzyszyła mu w zdobywaniu muzycznych nagród.

Justin nawet wytatuował jej inicjały! To Lynn włożyła ogromną energię w przyszłość swojego syna: zabrała go do Disney Young Talents Club, a następnie do programu telewizyjnego Star Search. Krążyły pogłoski, że to ona spowodowała, że ​​muzyk zerwał z aktorką Cameron Diaz.

„Kocham cię bardziej, niż można opisać słowami. Kim jestem teraz, tylko twoja zasługa! " - przyznaje Justin.

Adele Fassbender, Michael Fassbender

Jako dziecko Michael rzadko był karany za przewinienie - jego matka uważała, że ​​lepiej jest zachęcać i chwalić dziecko za jego zasługi. Więc Adele stała się dla swojego syna przede wszystkim przyjacielem. Teraz często wychodzi z nim, ogląda wszystkie filmy z jego udziałem i jest dumna z udanej kariery swojego syna.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia