Martyna Wojciechowska to znana polska podróżniczka. Związana zawodowo z modą, mediami i sportem. Przygodę z telewizją rozpoczęła w stacji TVN, z którą związana jest do dzisiaj. Pierwszym programem prowadzonym przez Martynę był „Automaniak”. Prowadziła również m.in. reality show „Big Brother” czy program podróżniczy „Misja Martyna”. Prywatnie jest żoną Przemysława Kossakowskiego. 

Edyta Górniak wspiera Ewę Krawczyk w konflikcie z Krzysztofem juniorem. Ma poważny argument

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z okresu ciąży

Prezenterka ma 13-letnią córkę Marysię, którą powitała w związku z Jerzy Błaszczykiem. W 2016 roku mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej. Ostatnio na Instagramie Wojciechowska dodała poruszający wpis, gdzie pokazała siebie z okresu ciąży. Gwiazda zdradziła, że ciąża była całkiem nieoczekiwaną, przecież lekarze byli pewni, że Wojciechowska nigdy nie będzie miała dzieci. 

Moja NAJWAŻNIEJSZA PODRÓŻ. W nieznane i BEZ MAPY. W dodatku całkiem niespodziewana... Mam za sobą trudne doświadczenia, straciłam ciążę, przeszłam chemioterapię i ciężką operację, po której usłyszałam, że raczej dzieci mieć nie będę. Nie miałam wielkiego wyboru, więc po prostu przyzwyczaiłam się do tej myśli.

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Agnieszka Dygant pokazała się bez grama makijażu: "Jesteś jak jakaś galareta bez kształtu"

Gdy Martyna dowiedziała się, że jest w ciąży, do tego zaczęła się poważnie przygotowywać.

I nagle stał się CUD. W wieku 33 lat zaszłam w ciążę. Przygotowywałam się do macierzyństwa jak do wielkiego projektu: przeczytałam wszystkie książki na ten temat, zrobiłam wielki plan...

Podróżniczka do końca nie mogła uwierzyć w to, że jest mamą:

17 kwietnia 2008 roku na świat przyszła Marysia. I wtedy okazało się, że nijak się nie przygotowałam się do roli Mamy. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze wyobrażenia. Kto z Was zna to uczucie? Mania płakała, ja płakałam z Nią, obie nie spałyśmy, wciąż myślałam, że wszystko robię źle, że nie potrafię sprostać. Aż zrozumiałam, że robię to, co mogę, najlepiej, jak potrafię. Że... JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRĄ MAMĄ!

Macierzyństwo dla Martyny Wojciechowskiej, jak dla każdej kobiety, jest prawdziwym szczęściem:

Od 13 lat staram się być dla mojej Córki kiedy potrzebuje rozmowy, dawać przestrzeń do realizowania pasji, rozwijania się, a przede wszystkim dawać Jej poczucie, że zawsze może na mnie liczyć. Dla mnie bycie Mamą to największe szczęście. Ale też rozumiem i szanuję kobiety, które postanowiły wybrać inną drogę.Każda z nas jest wyjątkowa, w pełni kobieca i WYSTARCZAJĄCA, niezależnie od tego jaką podejmie decyzję.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia