W ostatnich czasach wszystkie plotki krążyli się wokół czwartej ciąży Kate Middleton. Zaczęło to wszystko od tego momentu, gdy mała księżniczka Charlotte powiedziała w szkołę, że jej mama narodzi na dla niej brata lub siostrę. I właśnie się zaczęło!

Czy Kate Middleton jest w czwartej ciąży?

Media rospoczęli aktywnie śledzić za brzuszkiem księżnej. Częstym dowodem było to, że Middleton trzymała się ręką swojego brzucha. A co ciekawszym okazało się to, że księżna często zmieniała swoją fryzurę, chociaż to nie jest czysty dowód błogosławionego stanu.

Jagna Marczułajtis szczerze o wychowaniu niepełnosprawnego syna

Księżna Kate skomentowała plotki o swojej czwartej ciąży

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Plotki o ciąży na tyle się urośli, że sama księżna Cambridge nie wytrzymała i dała swój komentarz, dotyczący tej sprawy. Podczas środowej wizyty pary w Bradford, jeden z fanów wprost ją zapytał o to, czy ich rodzina planuje powiększenie? Na to Kate dała jasną odpowiedź:

„Nie sądzę, żeby William tego chciał”

Z tego wynika, że w królewskiej rodzinie nie będzie malucha. Chociaż, kto zna, jak potoczy się życie dalej?

Justyna Steczkowska zaprezentowała swoją kolekcje dziecięcych ubrań

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Meghan Markle i książę Harry mogą stracić syna. Nie milkną rozmowy na temat obecnej sytuacji w rodzinie królewskiej. Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych Meghan Markle i książę Harry ogłosili światu, że rezygnują z obowiązków rodziny królewskiej i zamierzają wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii. Niestety kontrowersyjna decyzja pary wiąże się z szeregiem prawnych zawiłości, o których młodzi rodzice najwyraźniej nie mieli pojęcia decydując się na taki krok. Więcej na ten temat, możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekwych artykułów na kolezanka.com