Tej miłości nikt nie dawał szans. On starszy, doświadczony przyznaje, że początkowo relacje z Patrycją traktował jak romans. Podobała mu się, imponowało mu, że zwróciła uwagę właśnie na niego lecz nie był gotowy na związek, a swoje frustracje topił w alkoholu.

Ciężka choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Podczas nagrań do „Rozmów w toku” było z nią najgorzej

Ona - piękna, młoda i uparta by pomóc Andrzejowi wyjść z choroby alkoholowej. Długo walczyli o tę miłość. Udało się! Dziennikarz zdecydował się na terapię i na ślub z Patrycją.

Do pełni szczęścia brakowało im tylko dziecka, a spełnieniu tego marzenia przeszkadzała choroba Patrycji. Młoda kobieta cierpi na endometriozę, chorobę utrudniającą zajście w ciążę i późniejsze jej utrzymanie. Ale i tym przeciwnościom ich miłość dała rade stawić czoła. Zostali rodzicami małego Stasia. 

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Staszek jest po prostu naszym prywatnym cudem

Teraz spełnia się kolejne marzenie młodych rodziców. Zdecydowali, że w Krakowie, gdzie pod Wawelem zrodziła sie ich miłość postawią dom. Na codzień budowy dogląda Patrycja. Wszystko podąża w dobrym kierunku. Andrzej zamierza nadal pracować w stolicy, jednak swój azyl chciał stworzyć w miejscu, w którym Patrycja dała mu szanse na normalne, piękne życie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com