Katarzyna Bosacka z wykształcenia jest nauczycielem. Jednak jej zawodowa droga potoczyła się w trochę innym kierunku. Przez ostatnie lata dała się poznać, jako dziennikarka i prowadząca programy dotyczące zdrowego odżywiania i zakupów. Prowadziła także program o zdrowym odchudzaniu.

Prywatnie jest mamą czwórki dzieci i szczęśliwą żoną. Jak przyznaje prowadzenie domu to duże przedsięwzięcie i nalezy do tego podejść odpowiedzialnie, co starała się czynić w swoich programach.

Trendy w projektowaniu wnętrz na 2020 rok. Białe kuchnie odchodzą w zapomnienie

Po burzliwym odejściu z jednej ze stacji zaprzestała występować w telewizji. Postanowiła stworzyć na youtube swój kanał - EkoBosacka który jest bardzo chętnie oglądny przez widzów.

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Katarzyna bardzo dba o swoich fanów. Regularnie publikuje nagrania i skupia się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Ostatnio jednak na jej blogu pojawiła się informacja:

Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej?

Życzymy udanego powrotu!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com