Cezary Pazura ma 57 lat i dwa nieudane małżeństwa za sobą. Obecnie od 13 lat tworzy szczęśliwą relacje z Edytą. Kobieta jest od niego młodsza o ponad ćwierć wieku jednak to nie przeszkadza im tworzyć kochający się dom.

Edyta Pazura i jej niezwykła postawa w muzeum

Pierwszą swoją żonę Żanetę aktor poznał w Łodzi na warsztatach aktorskich. Po dwóch latach od poznania w 1989 roku gdy dziewczyna osiągnęła pełnoleność para wzięła ślub. Niedługo po tym na świat przyszła ich córka Anastazja.

Niestety w tym małżeństwie nie działo się dobrze. Żanetę bardziej od wychowania interesowało picie alkoholu i narkotyki. Gdy dziewczynka miała 4 lata kobieta odeszła. Zostawiła Czarka z córką z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia. Nigdy już nie wróciła.

Po kilku latach Czarek związał się z Weronika, lecz jak pisze w swojej biografii macocha dała Anastazji wszystko oprócz miłości. Ten związek także nie przetrwał. 

Popularne wiadomości teraz

TOP10 zdjęć uśmiechniętych psów. Widać, że są szczęśliwe i kochają swoje psie życie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z mężczyzną na łące. Jaka relacja ich łączy?

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Dagmara Kaźmierska w stylizacji jak z Hollywood. Aby założyć takie buty trzeba mieć sporo odwagi

Dopiero przy boku Edyty Cezary poznał czym jest prawdziwa rodzina. Wspólnie wychowują trójkę dzieci. Z Anastazją łączy go jednak niesamowicie silna więź. Dużo ze sobą przeszli. Dziś prawie 30 letnia kobieta jest aktywna zawodowo, a jej prace cienione są w środowisku. Jest absolwentka architektury, którą studiowała w Londynie. Ukończyła także Warszawską Szkołę Filmową. Jednak oprócz kilku epizodów aktorskich najwyraźniej nie zamierza pójść w ślady ojca. 

Anastazja jest piękną młodą kobietą. Ma burzę pięknych loków i oczy podobne do oczu ojca.

Ostatnio Cezary pokazał się z żoną i córką na premierze filmu "Psy 3".

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com