O Steczkowskiej uznała cała Polska, kiedy ona zaprezentowała się w programie Szansa na sukces, którego została laureatką w 1994 roku. Od tego momentu weszła do zestawu samych znanych wolakistek Polski. Poza tym nie zwalnia tempa i ciągle probuje w swoim życou coś nowego. 

Bogusław Linda z córką na premierze filmu. Wszystkie oczy były skierowane tylko na nią

Justyna Steczkowska

Od niedawna gwiazda pochwaliła się swoim obserwatorom, że stworzyła własną kolekcję ubrań dla dziewczynek, a inspiracją do tego była jej własna córeczka Helena, która urodziła się w 2013 roku.

View this post on Instagram

Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą "Naszej Boskiej Trójki" ☺ Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek. To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego co uwielbiają małe królewny 😍 Umieszczam kilka zdjęć ☺ Dajcie znać jak się Wam podobają i napiszcie do czego zainspirowały Was Wasze pociechy??? Kolekcja ANIMA by Justyna Steczkowska dostępna jest w Salonie Placu Trzech Krzyży 3/4 oraz na moliera2.com ❤ #JustynaSteczkowska #kolekcja #ANIMAbyJUSTYNASTECZKOWSKA #Salon #Moliera2 #PlacTrzechKrzyzy @plactrzechkrzyzy @moliera2 #Warszawa #clothes #collection

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

A post shared by Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska) on

Na jej Instagramie możemy zobaczyć poszczegółną informację na ten temat:

"Kochani, dla każdej mamy dzieci są jej największym skarbem, inspiracją i prawdziwymi nauczycielami życia. Też jestem mamą „Naszej Boskiej Trójki”  Moja mała córeczka zainspirowała mnie to tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek”

Do tego jej pozowała jej własna córka. Wiadomo, że rzeczy można kupić stacjonarnie, tak samo można zamówić przez online sklep Moliera2. 

Justyna Steczkowska stworzyła swoją własną kolekcję

Top 6 najdziwniejszych zwyczajów ślubnych z całego świata. Nie uwierzysz do czego zdolni są ludzie

"To unikatowe rzeczy w bardzo krótkich seriach (od kilku do kilkunastu sztuk na cały świat) ozdabiane ręcznie z dużą ilością koronek, aksamitek, perełek. Jednym słowem wszystkiego co uwielbiają małe królewny” - napisała wokalistka. 

Marka odzieżowa nazywa się  „Anima by Justyna Steczkowska”. Wszystkie rzeczy ozdobione ręcznie. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com