O Mandarynie wiedzą nie tylko z tego, że jest znaną piosenkarką w Polsce, ale tak samo, że jest byłą żoną takie kolorowej postaci, jak Michał Wiśniewski. Teraz o Mandarynie zrobiło się głośno, a wszystko z tego momentu, że rozstała się ze swoim chłopakiem. 

Suplementy, które są bezcelowe. Dlaczego wtedy ich kupujemy?

Kim był były chlopak piosenkarki Marty Mądrykiewicz?

Paweł Wójcik jest radcą prawnym. Poznali się z Mandaryną na korytarzu, gdzie razem czekali na swoje rozprawy. Zaczęła się między nimi przyjemna rozmowa, potem przyjaźń, a dalej sama miłość. Ciekawe jest to, że na początek Paweł nie wiedział o tym, kim jest Mandaryna? Dowiedział się o tym, kiedy zobaczył jej znajomych na Facebook. 

Pomieszkiwali razem trzy lata. Pokazywali się razem publicznie, i zdawalo się, że piosenkarka nareszcie znałazła swoje prawdziwe szczęście. Pawel doradzał jej w różnych kwestiach prawnych. natomiast sam nie chciał przeprowadzać się do Warszawy, pozostając w swoim rodzinnym mieście -Lublinie.

Paula Tumala urodziła! Na świat pojawili się dwie wspaniale dziewczynki

Od niedawna zaczęliśmy zauważać, że gwiazda już przestała publikować zdjęcia z Pawłem. Jeżeli mówić o imprezach publicznych, to i tam ich już nie widać. Po co zgadywać, skoro sama przyznała, że ​​ich związek dobiegł końca. O tym powiedziała dziennikarzowie serwisu Plotek:

"O nieeee. Naprawdę muszę to komentować? Mogę powiedzieć tylko tyle, że nasze drogi faktycznie się rozeszły”

Na pewmo teraz u mandaryny zaczyna się nowe życie, gdzie mozliwe pojawi się nowa miłość.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com