I udany związek ma, i pieniądze, i dobrą prace, i oddanych przyjaciół. A potem spojrzysz na inną osobę, i widzisz, że nic jej się nie udaje. Cokolwiek robi, wszystko kończy się niepowodzeniem. Astrologowie rozwiązali tę zagadkę. Okazuje się, że szczęśliwi ludzie rodzą się pod pewnymi znakami zodiaku. I pod którymi teraz powiemy.

Waga bije wszelkie rekordy wśród szczęściarzy. Oni potrafią wygrać największa wygrana w loterii i zbudować najbardziej oszałamiającą karierę. Oni są gotowi do dużego ryzyka i rozumieją, że czasami cel uświęca środki. I to oni najczęściej zajmują czołowe miejsca na listach najbogatszych ludzi na świecie. Waga nie jest między innymi zadowolona z samych osiągnięć zawodowych. Sukces biznesowy, miliony kont, luksusowe jachty, samochody i apartamenty – im tego za mało.

W rzeczywistości najbardziej cenną rzeczą dla nich jest rodzina i przyjaciele. Ponadto Waga nienawidzi mydlenia innym oczu. Ich motto brzmi: „Być, a nie wydawać się”. Dlatego możesz mieć pewność, że wszystko, co widzisz, jest prawdziwe.

Skorpiony również można zaliczyć do ulubieńców fortuny. Mają wszelkie zadatki, aby odnieść sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Jednak w ich przypadku to jest nie takie proste. Skorpion ma jest jedna słabość, która może zniszczyć wszystko. To bardzo zależni ludzie. Co więcej, oni są zależni nie od nałogów, ale od bliskich. Aby Skorpiony odniosły sukces, obok nich musi znajdować się odpowiednia osoba. Ktoś, kto zawsze będzie po ich stronie i we wszystkim będzie je wspierać. I w razie potrzeby dostarczy naboje. Jeśli w pobliżu jest ktoś, kto nie popiera Skorpiona i nie akceptuje go całkowicie, to wszystkie siły pójdą na „wojny domowe”. I Skorpion zmarnuje cały swój potencjał i szczęście.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Byki od urodzenia mają bardzo pragmatyczny charakter. Są spokojni, zrównoważeni, ich decyzje nigdy nie są spontaniczne. Dlatego Byk świetnie radzi sobie np. z inwestycjami. Również za swój charakter i ciężką pracę jest często doceniany przez przełożonych. Przełożeni nie tylko doceniają ich prace, ale także w każdy możliwy sposób przyczyniają się do ich awansu. Jeśli przedstawiciel tego znaku rozpocznie własny biznes, jego przedsięwzięcia zawsze zakończą się sukcesem. I on zawsze będzie miał doskonałą reputację wśród partnerów. Ponadto wartości rodzinne są dla Byka nie na ostatnim miejscu. Można powiedzieć, że rodzina jest dla nich równie ważna jak kariera.

Wydaje się, że Baran jest po prostu stworzony do szczęśliwego życia. To są bardzo celowe osoby. Można powiedzieć, że Barany są urodzonymi liderami. Inni ludzie naprawdę chcą za nimi podążać. Baran potrafi zainspirować innych. Jednak nie jest dyktatorem. Przynajmniej jest na tyle sprytny, że potrafi dostosować się zarówno do ludzi, jak i do okoliczności. Baran jest bardzo energiczny, co pozwala mu maksymalnie wykorzystać swój czas. I z maksymalną korzyścią. Ponadto Baran uwielbia pokonywać trudności. Lubi, gdy ktoś lub coś rzuca im wyzwanie. I zwyciężają w najtrudniejszych sytuacjach, demonstrując wszystkie swoje najlepsze umiejętności i cechy.

Ryby również są ulubieńcami losu i fortuny. Z natury miękcy i marzycielscy, nie wyglądają na karierowiczów, wojowników czy przywódców. Przeciwnie, wydaje się, że zamiast walki, Ryby będą wolały wycofać się z gry, zamknąć się w sobie. Ale na czym polega ich sukces? Faktem jest, że wartości materialne nie są decydujące w systemie priorytetów dla przedstawicieli tego znaku. W piramidzie ich potrzeb duchowość zawsze będzie na szczycie.

Rozwój duchowy oraz twórcze osiągnięcia są głównymi priorytetami Ryb. I pod tym względem Ryby zawsze mają się dobrze. Chciwość i pogoń za materialnym bogactwem są im obce, nie są karierowiczami ani liderami. Dlatego zwykle rozwijają się w zupełnie innym kierunku.

Panny zawsze mają dokładny plan działania. Ich sukces nie jest niespodzianka ani przypadkową wygraną. Jest to zawsze cała operacja prowadząca do osiągnięcia celów, zaplanowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Panny są inteligentne i mają duże ambicje. Połączenie tych cech pomaga im również osiągnąć ogromny sukces. Ponadto Panny są bardzo pracowite. Będą ciężko pracować, dopóki nie otrzymają tego, czego chcą i nie osiągną oszałamiającego sukcesu. Cóż, przez to ich osiągnięcia wyglądają jeszcze bardziej wartościowo w oczach innych. W końcu nie każdy lubi ulubieńców losu, którzy dostają wszystko za nic.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia