Dziennikarka Ida Nowakowska kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Z mężem Jackem Herndonem powitała synka. O tym, że u pary urodzi się chłopiec, widzieli jeszcze przed samym porodem. 

„Na początku myśleliśmy, że będzie córeczka, i bardzo nas to cieszyło, zwłaszcza że pani doktor napomknęła, że być może noszę w sobie dziewczynkę. Kiedy potem było wiadomo już, że to chłopiec, mój mąż wpadł w euforię, bo jego ze swoim tatą łączyła wielka bliskość. Wiedział więc, że wychowanie syna dla mężczyzny jest czymś wyjątkowym, a on chciałby to jeszcze udoskonalić. Zobaczyłam w Jacku natychmiastową przemianę. Nagle on, który dla mnie zawsze był chłopcem, stał się mężczyzną. To przepiękny moment, przeobrażanie się chłopca w mężczyznę. Stał się jeszcze bardziej opiekuńczy, chce dla nas zbudować dom, żeby nam dać poczucie bezpieczeństwa i żebyśmy mogli wychowywać synka w cieple i spokoju” - mówiła. 

Monika Richardson skarży się na problemy finansowe: wpis dziennikarki zaniepokoił fanów

Ida Nowakowska pokazała swoją sylwetkę po porodzie

Gwiazda jest bardzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Po porodzie dziennikarka bez wątpienia cały swój czas poświęca na swojego dziecka. Jednak nie zapomina o samej sobie.  Ostatnio kwitnącą Ida pokazała swoją sylwetkę po niedawnym porodzie. Na Insta Story zamieściła nagranie, gdzie prezentuje się w pięknej, wiosennej sukience. Wygląda zjawiskowo! I nic dziwnego, przecież właśnie taniec w życiu dziennikarki pomógł jej szybko wrócić się do takiej lekkiej formy.

instagram ida nowakowska
instagram ida nowakowska

A ty co myślisz na ten temat?

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia