Wszyscy pamiętamy te czasy, kiedy Robert Janowski prowadził kultową „Jaka to melodię” i to, jak oburzona była jego żona, po zwolnieniu Roberta z TVP.

Monika Janowska swego czasu pokusiła się nawet o napisanie długiego wpisu na Facebooku, w którym nie kryła swojej złości i goryczy po tym, jak źle Telewizja Polska potraktowała jej męża.

Nieoczekiwane zmiany w serialu "Ojciec Mateusz"

Jednak swoimi słowami Janowska niczego nie osiągnęła, choć trzeba przyznać, że „Jaka to Melodia” straciła swój blask, kiedy zabrakło Roberta. Wydawcy jednak robią co mogą, by zaciągnąć widzów przed telewizory.

Popularne wiadomości teraz

TOP10 zdjęć uśmiechniętych psów. Widać, że są szczęśliwe i kochają swoje psie życie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z mężczyzną na łące. Jaka relacja ich łączy?

Astrolog nazwala znaki zodiaku, których życie całkiem się zmieni w sierpniu

Dagmara Kaźmierska w stylizacji jak z Hollywood. Aby założyć takie buty trzeba mieć sporo odwagi

Zamienili już nawet Norbiego na Rafała Brzozowskiego w roli prowadzącego, a do programu coraz częściej zapraszane są gwiazdy zamiast normalnych uczestników, ale mimo tego przewiduje się, że „Jaka to melodia” wkrótce zniknie z ekranu.

Natomiast teraźniejszy projekt Roberta w telewizji Puls pt.: ”Muzyka Gra”  najprawdopodobniej też się nie przyjął dobrze, ponieważ stacja nie planuje realizować następnego sezonu.

Oczywiście, żona Janowskiego znów go tłumaczy. Uważa, że nowy program jej partnera był bardzo dobrze przyjęty przez widzów, a jego brak w wiosennej ramówce jest skutkiem tylko tego, że stacja planuje postawić na seriale, a nie programy rozrywkowe.

Zamieszanie w „Pytaniu na Śniadanie”. Gość programu wyproszony ze studia za serduszko WOŚP

Co więcej, małżonka zapytana, czy w takim razie Roberta czeka bezrobocie, odparła, że na wiosnę, to on dopiero rozkwitnie, ale oczywiście nie podała żadnych konkretnych faktów i planów prezentera.

Czy to jednak koniec popularności Roberta Janowskiego?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com