Szczęśliwa rodzina Lewandowskich cieszy się z każdych chwil spędzonych razem. Chociaż u Ani i Roberta nie brakuje pracy, zawsze znajdą czas na to, aby spędzić go z ukochanymi córkami: Klarą i Laurą. 

Chociaż czasami nie jest tak łatwo, jak wydaje się. Ostatnio w rozmowie z Vivą Robert opowiadał o tym, jak jest trudno w wychowanie dzieci.

"Szogun!": Anna Mucha pokazała swojego partnera. Kuba Wons ubrał się w nietypowe ubranie

Wiadomo, że czasem w emocjach, szczególnie jak się spieszę, nerwy puszczają. Klara najczęściej czegoś wtedy chce, a ja już nie mogę tego zrobić. Wtedy mówię do siebie: Teraz spokojnie. Zadaję sobie pytanie: Czy ja rzeczywiście muszę się aż tak spieszyć? A może mam te ekstra kilka minut dla niej? Wtedy stopuję nerwy i słucham Klary, dzięki temu lepiej nam się żyje. Ale najgorsza niemoc jest wtedy, kiedy Klara płacze, kiedy coś ją boli, a ja nie wiem, dlaczego, nie znam odpowiedzi. Nie lubię nie znać odpowiedzi. Jak są takie sytuacje, uczę się, dowiaduję. Ale w przypadku dziecka trzeba reagować szybko. Jak nie wiesz jak, to Cię boli. Złość potrafię opanować, wiadomo, że się denerwuję, ale to jest chwilowe, widzę jej uśmiech i wszystko puszcza. Z niemocą jest ciężko… Ból dziecka, łzy Klary to jest najtrudniejsze, co może być. Jak Klarę boli, to i mnie boli, i ja cierpię. Bo każdy rodzic chce, żeby jego dziecko było uśmiechnięte, szczęśliwe i zdrowe

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Top 10 makijaży dla kobiet dojrzałych, które robią wrażenie. Klasa sama w sobie

Siedmioletni chłopiec bohatersko uratował ojca i siostrę, których porwała woda

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z córką

Lewandowska w swoich mediach społecznościowych często publikuje nagranie swoich treningów. Ostatnio pochwaliła się krótkim filmikiem tego, jak razem ćwiczy ze swoją starszą córką Klarą. Anna pokazuje, jakie muszą być ćwiczenia, a Klara za nią powtarza. Trzeba się przyznać, że dziewczynka robi świetne rezultaty!

Rozenek pokazała swoje najmniej korzystne zdjęcie z okresu ciąży. Po co to zrobiła?

Najsłodsze co dzisiaj widziałam, Jakie słodziaki z Was😍😍😍😍 cudownie, że Klarcia od najmłodszych lat ma styczność ze sportem i na takim poziomie !, nieno Klarcia pobiła wszystkich! 🔥❤️ takiemu Kompanowi nie można odmawiać 😍 to dopiero duma i motywacja dla Mamci! 😍 Ania nowe treningi boskie - czytamy w komentarzach. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia